Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves kislánynak karácsonyi...

8 éves kislánynak karácsonyi ajándék ötleteket tudnátok írni? Keret max. 10000.- lenne.

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 22:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%

19#


Én csak azt nem értem, miért hiszed azt, hogy minden gyerek olyan, amilyen te voltál? 🤔 Miért magadból indulsz ki? 4 évesen játékot tömködtél a szádba?

Valószínűleg nálad volt a ziccer..

Ne haragudj, de a 2 éves lányom nem csinál ilyet.. 😂


Attól mert én 11 évesen is simán elbabáztam, az nem jelenti azt, hogy a mostani 8 éves lányom is szívesen babázik..

Az 5 évesem igen, a 2 évesem is, de a 8 éves iskolást már más érdekli.

2022. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
35%
21 te meg miért gondolod,hogy a te gyereked az alap ennyi erővel? Engem elszomorit hogy a mostani nevelés miatt a mai 8 évesek nem 8 éveskent viselkednek, az is szomorú hogy most már elfogadják hogy ez normális csak mert a hülyén nevelt gyerek szokását átveszi q normális gyerek is. Attól még hogy egyre többen nevelik kis felnőttként a gyereket még nem jelenti azt hogy ez a normális.
2022. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%

Mert hiába akarod, hogy a gyereked 8 évesen 4 éves szintjén legyen, attól még nem lesz..


Teheted burokba a gyereked, szíved joga, de attól még nem biztos, hogy a javára válik.


Tetszik, nem tetszik, a mai világ más mint 30 éve..

2022. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom mit vitáztok ezen a szerepjáték ugyanúgy megvan, a 8 évesek ugyanúgy gyerek-kistini szint között lebegnek, mint 50 meg 100 éve, a polly pocket nem menő. A 8 éves ugyanúgy gondozza a plüsskutyát, mint 3 éve, csak már nem itatja-eteti, sétáltatja, hanem mondjuk tanítgatja, fésüli, begumizza a szőrét a fején, csinosítja.


50 éve is ez volt az első szerelmek és "lányoskodás" időszaka, és most is az. Semmit sem változtak, csak a mütyürjeik. Polly pocketja egy darab ismerősének van a lányomnak, pedig több közösségben is megfordul, és ki van cikizve, pedig ezek a gyerekek az osztályában még csak nem is "menők", nincs konzoljuk meg nem tudják mi az a crop top meg tiktok, mint a másik közösségében, ahol pl jobban képben vannak a tinis dolgokkal. Kisgyerek játék és "ciki". Még odahajol az enyém is, megnézi, majd közli, hogy "babás" és a kislány(aki amíg másfél fejjel nagyobb az enyémnél) egyedül játszik vele az utolsó padban unalmában. Az enyém meg firkálgat unalmában.


Mások az információik, de a maguk szintjén minden 8 éves nagylányoskodik, csak amíg egyikhez alig jut el valami, az a haját igazgatja és ékszereket pakol, meg holmikat/szobát díszít nagylányoskodás címmel, a másik menő ruhát választ, konzolt meg tiktokot akar. Csak információban térnek el, de már ez a lányos menőség korszaka, az alsó évfolyam erről szól.

2022. nov. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szinten 8 éves lányom van, bizony már nem menő a polly pocket. Neki van rengeteg, még ovis korából. De sajnos tényleg a tiktok, a ruhák, a youtuberek a menők. Hiába játszik itthon a játékaival, ha már a barátival van akkor ciki. Inkább nyomogatják a konzolt, tévét kütyüket. Meg is mondta gyerekes ruhát nem vesz fel mert cikizik.


Én a helyedben vennék neki kiegészítőket + vmi könyvutalványt.

2022. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Görkorcsolya, gördeszka, gitár, festőkészlet/rajzkészlet (akár festőállvány vászonképpel), 3d nyomtató toll, legó, társasjáték, mindenféle színes-szagos csillogó írószer, kiegészítők (hajba valók, nyaklánc, karkötő). Ha van valami konkrét dolog, amiért rajong (Harry Potter, énekes, sorozat, film...) akkor azzal kapcsolatos dolgok. Illetve jó ifjúsági könyveket lehet kapni, csak kérdés, hogy szeret-e olvasni.
2022. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!