Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek, hogy telik a napja egy...

Kinek, hogy telik a napja egy 1 éves gyerkőccel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leírnátok egy napotok, hogy hogyan telik az egy éves gyereketekkel?

Azért kérdezem csak, hátha tudtok mondani valami újdonságot, amit mi nem szoktunk csinálni.

Sajnos van úgy a nap végére, hogy már nem tudom mivel foglaljam le.

Szoktunk együtt játszani, épp, amihez kedve van. Éneklek neki sokat, mesés könyvet nézegetünk, van, amikor csak magában játszik, sétál fel alá, pakol. Sokszor bevonom abba, amit csinálok( mosás, teregetés). Ha bent megunt mindent kimegyünk sétálni. Vagy a játszótérre, vagy át a családomhoz. Szóval sok mindent csinálunk, csak nem köti le semmi túl sokáig még.

És néha úgy érzem nem teszek eleget, mert egy idő után kifogytam az ötletekből.

Köszönöm


2022. nov. 3. 13:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, lazits, olyan hamar megnonek, jo kielvezni ezt az idoszakot. Ablakot pucolni meg meg raersz 60 evet !
2022. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük, hogy megosztottad! Merítek belőle pár ötletet én is. Mi is külföldön éltünk, most haza jöttünk kis időre, de megyünk vissza , valószínű, mikor tudja kint kezdeni az óvodát!
2022. nov. 5. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!