Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Válni készülök a közel jövőben...

Sadie7 kérdése:

Válni készülök a közel jövőben és 3 gyerkőccel (két sulis és egy 1 éves) mennék albérletbe. Szerintetek ki lehetne jönni egy pl.40-45 ezres (plusz rezsi) albérletből úgy, hogy nagyjából 140 ezrem van havonta?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

A 40-45-re még rájön kb ugyanennyi rezsi, és máris alig maradt valami magatokra.

Ahol most laktok, ott nem tudtok maradni, és apuka költözni?

2014. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez egy közös albérlet, és miután távhős és elég nagy a rezsije, nem tudnám fenn tartani egyedül.
2014. jan. 3. 13:14
 3/13 anonim ***** válasza:
3 gyerekkel??? Nem lehetne kijönni!!!!
2014. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
meggondolandó a válás, ha nem pont a férjed pénzügyi dolgai az okok
2014. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, meggondoltam. Viselkedés problémák, melyek visszatérők voltak és több hónapja zajlottak. Nem szeretném állandó feszültségekben és vitákkal leélni így az életemet.
2014. jan. 3. 13:37
 6/13 anonim ***** válasza:
elhiszem, hogy meggondoltad, és nem könnyű döntés, de ennyi pénzből nem fogtok megélni
2014. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

először mehetsz anyaotthonba is, hogy egy kicsit összeszedd magad lelkileg, anyagilag. úgy tudom ők segítenek normális albit is találni, esetleg pályázhatsz önkormányzati lakásra, úgy tudom ha 3 gyereked van, akkor előrébb kerülsz a várólistán.

ezt csak azért mondom, mert egy ismerősöm hasonló utat járt be, és most van egy szép kis önkori lakása normális lakbérrel.

2014. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hallgass a #7-re, jónak tűnik, amit írt!
2014. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, köszönöm a válaszod. De az anyaotthonba nem csak terhesek mehetnek? Mindenesetre megéri, hogy körbeérdeklődjek néhány ilyen anyaotthonban, hátha sikerül. Gyesen vagyok jelenleg. A lakáspályázat nekem is eszembe jutott, meg fogom próbálni, ha lesz pályázati kiírás.
2014. jan. 3. 14:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdeklődd meg a helyi családsegítőnél is, hogy milyen támogatásokat tudnál még igényelni..plusz gondolom lesz gyerektartás is. ( Egyébkint mi 2-en vagyunk egy 50+ rezsi..sztem az vagy 30-40..Szóval össz vissz 80-90 körül lenne, úgy hogy még semmit nem ettünk. És nincs gyerekünk, együtt lakunk egy haradik emberrel így 3 fele mennek a lakás költségei. Egyedül (én 110et keresek) valószínű ennivalóra nem nagyon maradna pénzünk..jó maradna..de nem sok)
2014. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!