Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekem osztályában az...

A gyerekem osztályában az egyik gyereknél fejtetűt találtak a gyerekem elmondása szerint. Ilyen esetben a tanító néninek kötelessége-e szólni a többi szülőnek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 19:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Itt olvastam, hogy írtatok a Paranit-ről, vettem én is mert nálunk is volt tetves gyerek az osztályban, de úgy tűnik, hogy bevált a dolog, mert az én fiamon nincs, mert minden nap átnézem a haját!
2010. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 dolus válasza:
Mindenki a parnitet használja mert csak azt ajánlják a gyógyszertárban. Pedig vannak már jobb készítmények is. Ilyen a picksan sampon. Mi ezt használtuk. kellemes az illata, természetes hatóanyagú és könnyen fésülhető tőle a haj. És még fésű is hozzá, amivel ki lehet a serkéket szépen fésülni a hajból.
2011. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én hallottam egy jó megelőző módszert amit azóta is használok. A gyerek samponját fel kell hígítani tetű irtó szerrel és mindig azzal mosom a gyerek haját.Eleinte féltem ,hogy nem e káros a gyerek hajának ,de szerencsére nem.

És eddig bevált!

2011. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!