Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Élményfürdőbe, vízi csúszdákra...

Élményfürdőbe, vízi csúszdákra mikortól lehet (érdemes, biztonságos) vinni gyereket?

Figyelt kérdés
1,5 éves, jó ötlet lenne elvinni egy zárt aquapark-ba korai , nem? Együtt csúszni vele nem életveszélyes? Azt nem merném megkockáztatni....
2022. nov. 6. 14:19
 1/9 Derjaderja ***** válasza:
100%

Szerintem nem is engedik fel ebben a korban. Ilyenkor ilyen kis gyerek "kacsaúsztató" medence való nekik, max ezzel a legminibb fajta csúszdával. Illetve a felnőtt ölben esetleh beviheti egy picit mélyebbe, főleg ha van rajta védőeszköz.

A klasszikus vízicsúszdák veszélyesek és tilosak. Minimum óvodás kortól engedik, de inkább 120 centihez v még későbbi korhoz kötve, amikor pl az érkezési medencében már leér a lába.

2022. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi gyulára vittük 6 hónaposan de ott volt külön babarészleg és baba mama szoba.
2022. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi időssel simán mentünk olyan helyekre, ahol volt gyerek medence, kicsi csúszdával.
2022. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyerekmedence kis csúszdakkal, családi csúszda kb erre a kettőre mehettek. Hogy fölengedjék nagyobb csúszdákra az Magyarországon vegyes. Sok helye jártunk már Budapest, Debrecen, Mogyoród, Szeged, Hajdúszoboszló, Gyula, mindenütt más volt. Van ahol magassaghoz, korhoz, van ahol korhoz és magassaghoz is kötik. Ez altalaban 120-50 cm, és 8-10 év. Ha jol emlékszem Hajdúszoboszló volt az, hogy 10-7 evig nyilatkozni kellett a gyerek esetében, hogy tud úszni, es akkor adtak karszalagot a csúszdákhoz. De ez mar kb 10 eve volt. Azóta nem tudom.
2022. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Enyém 3 éves, de még nem merném..
2022. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Együtt csúszni vele életveszélyes rá nézve, akkor se csináld, ha esetleg valahol nem szólnak rátok.
2022. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden csúszdánál meg van határozva a magasság vagy az életkor. Ha ezeket betartod, akkor nem lesz gond.
2022. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Akár már akkor, mikor még a pocakotokban van.
2022. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ez neked élmény, vidd el. Babausztató mindenhol van. De kb az egész arról szól,hogy fegyelmezés, pelenkacsere, ordítás. És még a nap se süt. Ő nem mehet fel felnőtt csúszdára az öledben sem, te pedig nem mehetsz a gyerekcsúszdára. Vannak mini csúszdák, de az arról szól,hogy rárakod és elkapod. Mi voltunk kiskorában, de inkább csak azért,mert én unatkoztam, neki sztem nem nagy élmény. Úszás szempontból semmit sem jelent, mi 4 évesen kezdünk úszni és 5.5 évesen már tökéletesen úszott a 2 méteres medencékben.
2022. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!