Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet már a 7 hónapos babámat...

Lehet már a 7 hónapos babámat élményfürdőben vinni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

szia


szerintem a klór,és a fertőzés miatt nem ajánlott..

2010. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem viszont lehet :)Nem fog fizet nyelni sem semmi:)Barátnőm az esztergomiba vitte a lányát,akkor volt annyit mint a tiéd:)
2010. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Ha a barátnőm vinné, az engem sem zavarna. :) De én az enyémet biztosan nem vinném.
2010. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan vidd szerintem, de ne meleg és ne hideg vízbe, lehetőleg akkor amikor kevesebben vannak és azért a higiéniára ügyeljetek(evés, pelenkázás), a vízben biztos nem kap el semmit, azt alaposan tisztítják és már nem klórral, szóval jó fürdizést!
2010. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekünk a kehidakustányi fürdő jött be. Tiszta, alig vannak, nagyon gyerekbarát! utolsó
2010. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért ne?????

Nem értem!Nem 7 hetes hanem 7 hónapos!Én már 3 hónaposan vittem, és semmi baja nem lett, sőt nagyon élvezte!

A klór miatt max kicsit kiszárad a bőre, de azt be lehet kenni utána.Az immunrendszere pedig már van olyan erős, hogy ha nem nyeli "liter szám" a vizet nem lesz baja?

Nem kell ezt úgy túl aggódni, egyszer el kell kezni.

Ja,és biztos nem a gyógyvízbe, meg órákra vinné be az ember, ill. a kérdező!!!

Szerintem hajrá menjetek!

2010. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Simándi :D

nagyon fogja élvezni,vagy nagyon nem :))

ha nem volt hugyuti fertőzése vagy bármi ami a fürdőzés ellen szólna,nyugodt lélekkel menjetek!!!

Viszont a kis testét én fürdőzés előtt kenném be,majd zuhi,és ismét krémezés!

Képzeljétek pont a 7végén voltunk itt németo.ban a családdal egy fürdőben,a 3 öt év alatti gyerkőceinkkel. (A legkisebb 1 éves.) és láttunk egy max egy hós bébit is a vízben!!! Na,azért ez kicsit vakmerő volt,mint jófejség a szülőktől,de a gyerek jól elvolt :)

2010. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha nem volt hugyuti fertőzése vagy bármi ami a fürdőzés ellen szólna....akkor most majd lesz.


Enyém is 7 hónapos,biztos h nem vinném ilyen helyre.

Még bőven ráérünk,mehet még eleget.


Picic még ehhez.És ha összeszed vmi jó kis gombát?:S

De azt csinálsz amit akarsz...

2010. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

pont ma volt a csak csajokban,hogy a klórgáz belélegzésére kell vigyázni. Mondjuk ott a babaúszásról volt szó,de gondolhatod,hogy alapból kevesebbet tesznek a kicsik vizébe,nemhogy a felnőttekébe...

ha jól emlékszem,ami nem biztos....:) ,de asztmát okozhat..

tehát nem a kis bőre,meg a fertőzések miatt kell csak vigyázni...!

2010. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi voltunk nemrég Bükfürdőn, semmi baja nem lett a fáradságon kívül. És rengeteg élménnyel gazdagodott.
2010. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!