Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cebion Multit adtatok már a...

Cebion Multit adtatok már a gyermeketeknek? Bevált? Mennyi idő után hat a szervezetre?

Figyelt kérdés
1 hónapja lesz lassan,hogy adom a gyermekeimnek ezt a vitamint,legjobban ovikezdés miatt kezdtük el.Fiam most kezdte az óvódát és a gyógyszertárban ajánlották a Cebion Multit,ezelőtt nem kapott semmi ilyesmit.Van egy másfél éves kislányom is,neki is adom,mivel a fiam bármit hazahozhat az oviból.Van olyan anyuka itt,aki ezt a vitamint adja a gyermekének?
2010. szept. 28. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen mi nagyon szeretjük folyamtosan esazik ősszel és télen és nme voltak egyszer sem betegek. 2 és 6 évesek
2010. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 2 éves kislányomnak adom. már tavaly télen is kapta. a védőnő ajánlotta ( a másik a béres csepp volt, de attól csak rengeteget evett). Igazából komoly betegsége nem volt. Nátha, két napos torokfájás, enyhe köhögés. de az is akkor, mikor a fogai jöttek. Én kb. 2-3 hete kezdtem adni neki ismét.
2010. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, ez jó kis kérdés. Én most kb. 1 hónapja használom a 2 éves kisfiamnál, előtte nem használtuk. Kíváncsi leszek rá, hogy mennyire lesz hatása a téli taknyos betegségeknél.
2010. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Épp azért tettem fel a kérdést,mert ugye 1 hónapja lesz hogy adom a gyerekeknek és ennek ellenére betegek,jó tudom az ovi hatása ez leginkább,hazahozza a fiam a picinek is meg nekünk is.Most is taknyos,múlt héten ment oviba,a héten megint nem,mert köhög is rendesen.Most a második dobozt kezdtük meg a napokban,remélem azért lesz valami jótékony hatása,mert nem is olcsó dolog.Arra gondoltam,kellene mellé még valami más immunerősitő is.Szerintetek?
2010. szept. 29. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!