Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire lehet kisfiúra...

Mennyire lehet kisfiúra narancssárga nadrágot illetve ilyen esőnadrágot adni?

Figyelt kérdés

Teljesen új nadrágot kapott a négy éves fiam, csak hát narancssárga színű. Egyáltalán szoktak narancssárga nadrágot hordani a fiúk? Az oviban már láttam kifiúkon is narancssárga polót és kabátot is, de nem tudom tényleg mi is a divat.

Kicsit el vagyok maradva ilyen téren.

33/N


2010. szept. 29. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy ráadhatod, tök vagány lesz.
2010. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Siman!

En most vettem a szuletendo kisfiamnak egy narancs szinu moby hordozot...a ferjem amig nem latta ki volt akadva, aztan meg azt nezegette, hogyan is kell hasznalni.

A narancs az egy vidam szin. Mellesleg a ferjemnek is van narancs szinu nadragja!

2010. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a kisfiaimnak még piros dolgokat is veszek,szerintem csak a rózsaszín,és a lila árnyalatai lányosak,a többi jöhet:)

30/N

2010. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mondjuk narancs nadrágja nincs a fiamnak de minden más ruhaneműben van már - ilyen a zokni, polo, ing, harisnyanadrág vagy a téli sapkája - iskolában is nagyon vagány egy fiúnak és szerintem unisex szín is! 29/L
2010. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szió!

Az én férjemnek is van már narancssárga nadrágja, ezen kár paráznod!!! A kisfiamnak a lila a kedvence, bármennyire is meglepő (válasz ma 17:11), ugyanis ő csak ilyen színű rohákat szeret hordani. Azért a lilának nagyon sok árnyalata van és azért abban létezik fiúsabb szín is. Tehát a lila nem kifejezetten lányos szín!

2010. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a fiamnak félévesen már volt narancssárga gatyája és nagyon jól nézett ki benne. simán ráadhatod.
2010. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam 20,5 hónapos

Kedven színösszeállításunk:

narancs-barna

zöld-barna

piros-barna

Van egy C&A-s narancssárga kabátja, nagyon vagány, most vettük.

Szerintem nagyon pasis szín.

Nekem nincs narancssárga ruhám.

2010. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi a probléma a narancssárgával? Én azt hittem eddig, hogy a rózsaszín a lányos szín, nem a narancssárga. A kétéves fiamnak volt már narancssárga polója, mellénye is, sosem éreztem, hogy ez ciki lenne.
2010. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam kedvenc színe a narancssárga, úgyhogy még ha akarnék sem tudnék megszabadulni tőle.

Nagyon sok kisfiús narancssárga cucc van: ingek, tréningek (narancssárga sötétkékkel), majók..,

A rózsaszín az kifejezetten lányos szín, de a narancssárga szerintem megy a fiúknak is...és az oviban a gyerekek is "tolerálják", nem úgy mint a ciklamen zoknit, amit egyszer vett fel és többet nem tudtam ráadni, mert "lányos".

2010. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát narancssárga nadrágja még nincs a fiamnak, de pólója van több is, sőt, cipője is. Neki nagyon jól áll a keki-narancs párosítás, vagy a fekete-narancs, vagy a szürke és narancs.
2010. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!