Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik a tapasztalatotok a...

Mik a tapasztalatotok a forever kids rágótablettáról ?

Figyelt kérdés

3 éves kisfiamnak most szeretném elkezdeni mert amióta oviba járunk sajnos állandóan beteg.

A tabletta mellé szügséges még esetleg az aloe ital is ?

Aki szedi mennyire vállt be ?


2022. nov. 21. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem vásárolunk kamu piramiscégektől.
2022. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

A barátnőm belépett a Foreveres szektába, és ő esküszik rá. Igaz, a gyereke ugyanakkor nőte ki a közösségbe kerülős-megbetegedős időszakot, mint a nemforeveres gyerekek... De ha őt kérdezed, egyértelműen a Forever a titok, maga a csoda.

Természetesen kell az aloe ital is. Sőt, őszintén csodálom, hogy az alapító atya fanszőréből készített hamuval nem kell a cég logóját a gyerek homlokára rajzolni.😅


Ha engem kérdezel, kapsz jobb vitamint is ezért a pénzért.

2022. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Oda nem adnám szegény gyereknek ezeket a cuccokat… nekem is van ismerősöm, aki nagy Foreveres, ezekkel tömi a gyereket, szegény meg olyan nyeszlett, meg állandóan beteg…
2022. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ócska parasztvakítás undorítóan drágán.

Sokkal jobb áron kaphatsz jó vitaminokat.

2022. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem feltétlen tud többet, mint más jobb minőségű vitamin. Tény, hogy vannak isteni termékei pl az aloe zselé és propolisz krém, de olyan horror áron adjak, hogy hagyjuk... én először körbenéznék milyen vitaminok vannak meg :)
2022. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Sógornőm is benne van ebben a pénztemetőben, tömte a gyerekét a géllel meg a tudja a bánat mivel, ugyanúgy beteg volt folyton, végül kivették a manduláját (nyilván nem a forever miatt, de a lötyik sem mentették meg tőle), ez segített rajta.


Mi egyszerű mezei marslakócskát vettünk a lányunknak, illetve minden nap (a téli időszakban) felteszem rá az inhalátort fiziológiás sóoldattal, lekopogom, február óta nem volt náthás, bár ő amúgy sem egy beteges fajta.

2022. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. nov. 21. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira elcseszte a lányom vérképét,hogy abba kellett hagynia. Napi 1et evett.
2022. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a kislányom közölte h nagyon szar az íze
2022. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!