Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a rágótablettáról? Érdemes megvenni, vagy vacak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


20 éves lány vagyok, 158 cm és 54 kg. Január óta fogyózok eddig 8 kilót sikerült fogynom. Egészségesen táplálkozom, mellette heti 3x-4x járok el futni/ bicajozni. Rossz idő esetén itthon szoktam 10 kilométert menni a sífutógépen.


Gondoltam kipróbálom ezt a rágótablettát, de nem tudom, hogy a szervezetemre nincs-e káros hatással? Illetve, hogy érdemes-e pénzt adni rá, vagy teljesen felesleges?


Válaszokat előre is köszönöm.


2011. ápr. 4. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a kérdésem, hogy miért akarsz zsírt leadni? Mármint a magasságodhoz a súlyod megfelelő. Mást ajánlanék: Ultra loss shake. Ezt edzés után kell inni. Rengeteg benne a vitamin, és pótolja azokat az anyagokat, amiket az edzés során elvesztettél. Amúgy mindkettő terméket ugyan az a cég gyártja, szerintem jók.

De persze ha zsírégetést akarsz, tökéletes!!!

2011. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diéta+ aerob vagy kardio. Más nem kell (ha csak nem vagy nagy tömegű testépítő, akinek az izmait meg kell őrizni diéta alatt)! Ha mindenképp karnitint akarsz akkor inkább por formában vedd meg és ne rágótablettában! Egyébként semmi káros hatása sincs!
2011. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én csak annyit kérnék hogy írd le az egészséges táplálkozás mit takar!


Az l-karnitinből én is a por változatot ajánlom, amennyiben mindenképp az kell neked. Ha protein kell akkor pedig egy egyszerű tejsavót. Az Ultra loss shake fölösleges, indokolatlanul drága!

2011. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egészséges táplálkozás alatt a napi 4-5 változatos étkezést értem. Sok gyümölcs és zöldség, húsok, halak, rizs, tojás, túró, ezeket részesítem előnyben, kerülöm a cukros dolgokat, a pékáruk helyett teljes kiőrlésű extradurált kenyeret fogyasztok. Odafigyelek a folyadék bevitelre is, megvan a napi 2-3 liter.


Így súly alapján nem tűnik soknak, de a csípőmről egyszerűen nem tudok lefaragni. Tudom, hogy ez a genetikán múlik elsősorban, de a lábaim olyanok már mint egy kis pálcika, és úgy gondoltam, hogy a rágótabletta segítségével talán innen is tudnék zsírt égetni ha már máshogy nem megy.


Köszönöm a válaszaitokat.

2011. ápr. 5. 09:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah és azt kifelejtettem, hogy az orvoslexikonos oldalon kiszámoltam, hogy a fogyásomhoz a sportolás mellett mennyi az ajánlott kalória bevitel. Ehhez próbálok igazodni.
2011. ápr. 5. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!