Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány pár cipője van az 1-3...

Hány pár cipője van az 1-3 éves (járni tudó) kisgyerekednek egy szezonban? Mennyit költesz kb. szezononként cipőre?

Figyelt kérdés

Márkásabbat, pl. D. D. Step, Szamos, Geox, stb. veszel vagy nonamet?


A kistesónak elteszed a kevésbé használt cipőket?



2022. nov. 21. 09:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha van sapka az a baj, ha nincs az


Mindenki le lett pontozva😅

2022. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát, valakinek nem tetszenek a válaszok...
2022. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most 3 van neki, 1 sima bőr magas szárú, 1 bélelt bakancs és 1 bélelt gumicsizma. A rendes cipők dd step, primigi váltak be, a gumicsizma aldis.
2022. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs igazán több cipőm szezononként, pedig-pedig én nem növöm ki 2 hónap alatt. Miért vennék többet?

Egy jó minőségű, ami egézséges a talpuknak és cső.

Amíg nem 30 körül volt egy pár, addig se vettem többet.

Használtat soha, olcsó szart soha.

Ellentétes nemű gyerekeim vannak, lány a nagyobb, így csak nagyon max. az uniszex cipőket tehetném el, de gyakorlatilag eddig egyszet se lett jó. Pl: tavalyi uni bakancs 28-as a nagyról, a kicsinek 27-es kell, jövőre pedig biztos kicsi lesz.

2022. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szezononként 1 pár cipőt vettünk eddig mindig. 2.5 éves. Cipők, bakancsok DD step márkájúak, nyárra Lasocki Kids szandált vettünk. Ezen kívül van egy gumicsizmája (kínaiból) és nyáron volt egy noname vászon cipő, ami előtte télen a mamáéknál volt rajt benti cipőként.

Elraktam eddig minden kinőtt cipőt, mivel 3 hónap alatt nem lett használhatatlan, de a kistesó fiú lesz, így a rózsaszín kislány cipőket nem "adhatom" majd rá... 😅

2022. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14


Mondjuk èn szeretek összeillöen öltöz i, igy sok cipôm, tàskàm van.


De ez mindenkinek az egyeni stílusàtòl függ.

Eleve a kertbe vagy a jatszora nem azt veszem fel, mint amibe elmegyek.

Van a -3-+4 ig bakancsom, amibôl van sportos ès van sarokkal rendelkezô., amibôl van fekete, barna..de a -17-re tùracsizmàm is. Meg lovaglocsizmam, meg sarkos csizmàm..


Pedig nem is vagyok cipôfüggö🙈


A gyerekeknek is van sportosabb, nem sportos, jatszosabb stb..

Nyilvan inkabb 2 evesen, nem jarni nem tudò 1 evesen gondoltam

2022. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De tényleg, miért vannak lepontozva a válaszok? 😄
2022. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
3 éves korig Ponte20 cipőt vettem minden évszakban. Most 4 évesen már vettem deichmann-ban és ccc-ben, de ott se a legolcsóbbat. Idén 1 utcai cipőt vettem, nyáron szandit, őszre még jó volt a tavaszi cipő és most vettem egy téli cipőt. 1 hete vettem az Aldiban egy bélelt gumicsizmát, mert nem tudott kimenni az udvarra jászani a nedves fűbe. Ha esős idő van, akkor oviba is felveszi.
2022. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!