Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit és pontosan miket...

Mennyit és pontosan miket játszol otthon 3 éves kisgyerekeddel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl kreatív e téren, óvodát még csak most fogja kezdeni.
2013. szept. 7. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
kirakó félét,rajzolás,legózás,szinezés,társas,orvososat,dominó
2013. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az lemaradt,hogy akkor jászom vele amikor látom,hogy igényli. amikor elvan akkor nem szoktam megzavarni. ha unja magát akkor van hogy bevonom a házimunkába. vagy elkezdünk valami játékot. de most mivel nyár volt,és még mindig jó idő van sokat voltunk levegőn
2013. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én is csak akkor játszom vele, ha igényli...mostmár nagyon sokat eljátszik egyedül is..

VÉÉGRE!!!! :-)) Isten ments, hogy megzavarjam...:-)


Amúgy táncolunk, színezés, gyurma, vonalvezetős(én húzok egy vonalat sima ceruzával, ő átrajzolja színes filccel), duplo, labdázás, teregetünk, és főzünk. Konkrétan már igaziból is tud segíteni, odahozza a hűtőből amit mondok, kisebb cuccokat felterít tök ügyesen.


ja, meg ollózunk, színes újságokból embereket vágunk ki, meg vettem színes papírokat, és abból vágok ki formákat(tó, napocska, virág, stb.), ő meg felragasztja fehér papírra...ez nagyon könnyű, és látványos...:-)


néha kipaokljuk a játékait, és ő kiválogatja, hogy mit adhatunk oda más gyerekeknek, azt levisszük a vésőnőhöz, és ő továbbadja...nagyon örül, hogy segíthet, és megtanulja elengedni a dolgokat...:-))

2013. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!