Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen orvoshoz vinnéd a...

Milyen orvoshoz vinnéd a gyereket? Hova vigyem?

Figyelt kérdés
10 éves lányomnak, folyamatosan viszket a nyelve hegye. Nagyon csúnya, vörös, kis dudorok vannak rajta. Ez kb. öt hete tart. Háromszor vittem a gyerekorvoshoz, aki csak annyit mondott ne vakarja. Meg valami ecsetelőt írt, de attól hányingere volt nagyon, meg hányt is. Ekkor voltunk az ügyeleten ott azt mondták torokfertőtlenitő és dupla adag cetirizin csepp. Utána elvittem a fül orr gégészetre is, ott azt mondta az orvos szerinte nyelvgyulladás, cetirizin, torokfertőtlenítő, fájdalomcsillapító, vaspótlás. Ez két és fél hete volt, de nem javul semmit se. Próbáltuk még a Mundisal kenőcsöt is gyógyszertáros javaslatára, az se segített. Ma a dokink helyett helyettes volt ( nagyon sok jót hallottam róla) kértem időpontot hozzá. Azt mondta hogy nem tud segíteni, ő csak helyettesít. Hát könyörgöm, ki tud segíteni ha nem egy orvos. Gyerekről van szó... Fogorvoshoz elviszem a héten és utána hova? Hajdú Bihar megye. Folyamatosan viszket neki ( a fogával vakarja), de estére a legrosszabb...
2022. nov. 30. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Fül-orr-gégész esetleg?
2022. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így olyan mintha csak tünet lenne, a kiváltó ok meg jól megbújik a háttérben. Ha tényleg nagyon nem hat semmiféle tüneti kezelés akkor én immunológiára vinném.
2022. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kaja? Tüske? Mitől van?
2022. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha államilag mentetek fül-orr-gégészhez, én elvinném magánba egyhez.
2022. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mitől van. Sokat agyalok rajta... Kérdeztem a gyerekorvosunkat, hogy allergia lehet-e. Ő azt mondta, hogy nem mert még olyat nem látott, hogy csak valakinek a nyelvén legyen tünet allergia miatt . Amikor először vittem azt mondta még, biztos megégette és mivel állandóan piszkálja nem tud meggyógyulni. De ha megégette volna az nem viszketne folyamatosan, hanem fájna. De nem fáj, hanem viszket neki nagyon. Úgy sajnálom szegényt, hogy nem tudok rajta segíteni . Csak legalább valahogy csillapítani tudnám neki...
2022. nov. 30. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Van a lakásban kaktusz?
2022. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Allergológiát próbálnám. Lehet valami étel okozza, amit rendszeresen fogyaszt.
2022. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Van egy allergiás facebook csoport, ott feltenném azt a kérdést, hogy valakinek volt-e hasonló. Hátha csak a te dokid nem találkozott vele.


Ha nem, akkor általános vérvétel labor, immunológia, felnőtt belgyógyász esetleg online orvos válaszol csoportokba lehet beírni.

2022. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak így jött ki a mogyoró félekre az allergia
2022. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs kaktusz a lakásban.
2022. dec. 1. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!