Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány, lázas és hasmenése van...

Hány, lázas és hasmenése van a kisfiamnak, normális, hogy ennyire aluszékony és nem eszik semmit?

Figyelt kérdés
24-ből 20 órát alszik, napi pár falat kaját eszik, viszont inni iszik szépen, ha ébren van.

2022. dec. 4. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon remélem, hogy azóta már az ügyeleten vagytok...hány napja beteg, ha már tudod, hogy 24-ből 20-at alszik???

Uramisten. Remélem, nem szárad ki a hasmenés és hányás és a láz miatt.

2022. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Jótanács: vizet NE adj neki.
2022. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Inkább kifejtem. Szóval NE vízzel itasd, mert létfontosságú ásványi anyagokat mos ki a szervezetéből.


Ors port oldj fel vagy izotóniás italt adj neki.


De ha annyit alszik, már RÉG infúzión lenne a helye!!

2022. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha iszik eleget, akkor nem baj, hogy ennyit alszik. Kialussza a betegsèget. Arra figyelj, hogy az àsvànyi anyagokat is pòtod.
2022. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Oké hogy alszik, de nekem így már elfekvőnek tűnik, ami a kiszáradás jele.

Ügyelet! Hasmenés is hányás is, gyorsan ki lehet száradni még ha azt gondolod hogy eleget iszik. Én azonnal bevinném az ügyeletre. Ha mozogni sem bír mert nincs már ereje, akkor egyenesen kórházba sürgősségire.

2022. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
6! Én is ezt írtam. Már rég ki van száradva az a gyerek.
2022. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem ezt már pár napja is kérdezted. Ha így van, akkor viszont az baj ha ez több napja nem javul.
2022. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Kismama81 a gyakorin a leghitelesebb és elgképzettebb szakvéleményt adja.

Véletlenül se orvos legyen, akit ilyenkor felkeresel! Véletlenül se az ő véleménye legyen az, ami számít...

2022. dec. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!