Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinted jól állna egy 9...

Szerinted jól állna egy 9 éves lánynak olyan haj, ami hátulról előre hosszabbodik, és a frufru ferdén van vágva?

Figyelt kérdés

A lányom szeretne ilyen hajat. Hátul kb. állig érne, elől pedig vállig. A frufruja baloldalt a homloka feléig érne, jobboldalt pedig a szemöldökéig.


A haja sötétszőke. Most a válla alá ér kb. 10 cm-rel. Mindenhol ugyanolyan hosszú és nincs frufruja.


Nyitott vagyok a dologra, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2022. dec. 6. 01:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem, majd megnő, vagy meg lesz igazítva. Semmi extrát nem kér, én sem tiltakoznék.
2022. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Valami animerajongo? Ha benan csinalja meg a fodrasz es nem illik az arcahoz, akkor nem. Gondolom meg lehet jol csinalni. De ez csak haj, majd megno neki, kerdes, egy 9 eves hogy viseli, ha azt latja, hogy borzaszto lett a haja :D
2022. dec. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Nevetségesen fog vele kinézni. De fotózd sokat, valamivel kell majd szivatni később is. Rossz döntések 1. fejezet.
2022. dec. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Nincs az az ember akinek ez jól állna
2022. dec. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ennek a korához nincs köze. Látatlanban honnan tudhatnánk mi áll jól neki. Fodrásszal beszéld meg.
2022. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

A hátulról előre hosszabbodó frizura neve "A vonalú bob", ez még oké is oehet, de ha nincs frufruja akkor szinte garantálom neked hogy nem lesz olyan sűrű és szép amilyet szeretne :D (tapasztalat, évekig próbálkoztam fiatalabb koromban). Nagyon függ a haja adottságaitól.

Elvinném egy jó fodrászhoz, és kifaggatnám a frufruról, mit gondol, de szerintem max egy egyeneset fog bevállalni neki, és még az is pehet ritkás lesz és félrehajlik. De az A vonalú bob elég általános, azt simán, legtöbb arctípushoz illik is.

2022. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a frufruhoz van elég haja, akkor igen.
2022. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
85%
Persze, ebben nincs semmi extra. Ha ezt akarja csináljátok :D
2022. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

Nem fog neki vszeg jól állni, de majd visszanő.


Nekem is volt ilyen hajam, kb egynapig szerettem, a visszanövesztés pedig egy rémálom volt a teljes asszimmetria miatt.

Vagy 4x mentem vágatni, mire egy normális hosszú, egyenes fazont ki tudtak belőle hozni, hogy egyenletesen nőjön.

2022. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Néhány napja megcsináltattuk. Nagyon tetszik neki! :)


A kisebbik lányom 7 éves, neki eddig is hosszabb volt a haja, mint a nagyobbiknak. Őt is elvittük a fodrászhoz. Ő eredetileg nem akart változtatni a haján, csak pár cm-t vágatni belőle. Végül ő is kérte, hogy legyen ugyanilyen ferdén vágott frufruja, de a haja többi része maradjon kb. hátközépig érő, csak pár cm-rel legyen rövidebb.

Megcsináltattuk neki is olyanra, amilyenre kérte. Neki is nagyon tetszik! :)


Nekem is nagyon tetszik, nagyon jól áll mindkettőjüknek. :)

2022. dec. 16. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!