Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam elesett és...

2 éves kisfiam elesett és belülről ráharapott a szájára Szükséges ilyenkor az orvos?

Figyelt kérdés
Picit vérzik neki a szája meg nem is tudom mivel kezeljem most, kb egy mm-es sebet látok a szája belső részén. Amit folyton piszkál a nyelvével amitől mindig véres a nyála egy picit.
2022. dec. 6. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2022. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
nem
2022. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2022. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk 3x fordult elő ilyen. Első alkalommal nem vittem mert tényleg csak a szája szakadt fel, rondán nézett ki aznap de másnapra lelohadt a dagadás és tényleg nem volt egy nagy seb se meg semmi.

Másodszor viszont a fogát is megcsapta úgyhogy fogorvoshoz elvittem. Ő mondta, hogy hát igen ezt most sikerült megmozdítania, adjak neki pár napig pépeset és ha szerencséje van nem esik ki. 4 napig pépeset evet, aztán utána már tudott rágni.Minden esetre szerencséje volt mert mégcsak be se szürkült az a foga, pedig mondta a doki, hogy be fog.

harmadszor 2 napja esett szó szerint szájra.Idétlenkedett és valahogy padlót fogott.Rendesen megcsapta a felső ajkát, meg volt neki dagadva az egész, de látszott hogy ha lelohad ez se lesz borzasztó komoly úgyhogy most se vittem.Látszott hogy az ínye nem vérzik , a seb meg nem mély.Semmi olyan baja nem volt amiért vinni kellett volna.

2022. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Múltkor a nagy ellökte a kicsit (2 éves) a motoron, ahogy elesett, ráharapott a szájára és vérzett. Hamar elmúlt, semmi gond nem lett belőle.
2022. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Valamelyik nap a lányom elesett és ráharapott a nyelvére, kicsit vérzett aztán ennyi volt. Ezzel nem tudom, az orvos mit tudna kezdeni. Kötést azért mégsem tud rá adni, fertőtleníteni is kicsit nehézkes lenne, cserébe pillanatok alatt begyógyul, mert hát a nyálkahártya az ilyen, 1-2 nap nagyon max, és már nyoma sincs. Kicsit feleslegesnek érezném emiatt orvoshoz vinni, de persze te tudod.
2022. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Kellemetlen, de elmúlik.
2022. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!