Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 11 éves fiúnak mit vesztek...

Andi80018 kérdése:

11 éves fiúnak mit vesztek karácsonyra? Játszanak még bármivel is?

Figyelt kérdés
2022. dec. 8. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Távirányítós autó, drón
2022. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha érdekli lego technik még jó lehet de inkább utalványt adnék neki
2022. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Még nem tudom. Számítógépet kért, de van egy laptop amit használ és most nincs kedvem 600ezret erre költeni, azt majd szülinapjára. Más ötletem viszont nincs. Festő, rajz eszközöket biztos kap, meg könyveket, de hogy komolyabb ajándék mi lesz gőzöm sincs.
2022. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Telefont és laptopot kap
2022. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Laptopot kap, azt kért karácsonyra.
2022. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem játszanak, de szülővel közösen szívesen társasoznak, építenek, programoznak, tanulnak valamit, tehát olyat adj, amivel foglalkoztatod.


Én most vettem cserkésznek való kovaköves pattintós szikráztatót egy 13 évesnek, teljesen odáig volt tőle. Vehetsz még vicces sportholmit, mondjuk marokerősítőt, aztán még mondjuk iránytűt, távcsövet, mikroszkópot, könyvet, ledes menő lámpát, newton bölcsőjét vagy pendulumot, vagy egyensúlyozót, vagy plazmagömböt, tehát valami érdekeset:)


Elektronikai szerelős játékok is vannak, meg mondjuk fondu készlet vagy olvasztott csokizó, vagy napelemes szökőkút, vagy lézerpointer.. ha lány, mondanék több kézműves dolgot. Kissrácnak még esetleg olyat ami 3d toll, vagy mintabeégetésre való a fába, nem jut eszembe a neve, de jó cucc, szeretnek kreatívkodni is.

2022. dec. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Elektromos roller
2022. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Hatalmas legot kért. Azt kap.
2022. dec. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyjából nekem is megvannak, csak érdekelt, más, főleg fiú gyerek mennyire játszik még a gépen kívül...
2022. dec. 10. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!