Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Babyszitter szokott beteg...

Babyszitter szokott beteg gyerekre való vigyázást vállalni?

Figyelt kérdés
Igazából sosem hívtam még segítséget és már nagyobb gyerekem van úgyh valószínűleg nem is fogok,de erre nagyon kíváncsi vagyok.
2022. dec. 20. 10:56
 1/6 anonim válasza:
52%

Beteg, mint lázas, vagy beteg, mint fogyatékos?


ÉN, sima bébiszitterre nem bíznám. De vannak ápolói képzettségűek is, de ők ugye drágábbak.

2022. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Megbeszélés kérdése szerintem.
2022. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Én anno vállaltam a beteg gyerkőcöt is ahová jártam. Nátha, láz stb… 3 éves volt, olyankor kis bújós, meseolvasós, nyugis napok voltak.
2022. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Mindkettőre szoktak.


Az egyik a bébiszitterkereső átlagtól eltérő gyerekkel, a másik meg kb bárki jó, sokan vállalnák, talán csak hasmenős kicsiket nem.

2022. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm aki szokott nekem szitterkedni, biztos hogy elvállalná betegen is a lányom. Még nem volt rá szükség, ne is legyen, de jó hogy ha nagyon muszáj van kit keresni.
2022. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ameddig munkahelyen dolgoztam volt kimondott olyan bébiszitterem aki betegség esetén vigyázott rá. Persze az első 1-2 napban amikor hányt vagy nagyon magas láza volt én voltam vele itthon de mikor már jobban volt de nem mehetett még 1 hétig közösségbe akkor Ő vigyázott rá.

Nagyon cuki idősebb hölgy volt, még meg is főzte amit megkívánt.

2022. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!