Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor jött a kicsinel a...

Mikor jött a kicsinel a szeparációs szorongás? Meddig tartott? Miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk nem volt. Egesz baba korátol azon volt,hogy minél inkább a látótávolságomon kívul keruljon:D
2022. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb 8 hónaposan volt először.Jó egy hónapig kb sehová se mehettem nélküle, aztán volt egy hullám másfél év körül, meg 3 évesen.
2022. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyiknél sem tűnt fel hogy az lenne
2022. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Lányoknál se volt, most 8 már.
2022. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
A fiamnál babakorában nem volt. Kb 15 hónapos korában jött először és talán 2 hónapig tartott. Folyamatosan jött utánam, sokszor fel kellett vennem, ha jött érte a nagyi akkor sírt utanam (kb 1 percig amíg meg nem látott valami érdekeset). Aztán a 2. szülinapja körül is volt kb 1,5 hónap amikor rájött a szepa. Hasonló volt az elsőhöz, de ekkor az alvása is "elromlott". Már baba korától kezdve szépen elaludt egyedül és aludt is reggelig, de abban a 1,5 hónapban nem tehettem ki a lábam a szobájából, ha este felkelt és látta, hogy már nem vagyok ott ment is az ordítás, úgyhogy abban az időben beköltöztem hozzá aludni.
2022. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk - érdekes módon - 5 hónaposan. Addig korához képest jól eljátszott magában, kimehettem a szobából és hasonlók. Utána volt 3 hét, amíg ha nem volt kézben vagy nem vele foglalkoztam, sírt. Elég kimerítő volt. Aztán elkezdett javulni, például nem sírt, ha közvetlenül mellette csináltam valami házimunkát, aztán egyre hosszabb időre és távolságra mehettem el anélkül, hogy elkezdett volna sírni. Később is volt egy nem ennyire durván, de sírós időszaka. Nem emlékszem pontosan, de talán 1 éves kora körül.
2022. dec. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

7 hónaposan kezdődött, a csúcspont 8-10 hónap között nem. Aludni se aludt miatta... aztán lecsitult.

Ma már 4 éves és sok szempontból mai napig tart...😅

2022. dec. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat javítok:

A csúcspont 8-10 hónap között volt.

2022. dec. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Első lányoknál nem volt, a kisebbségi másfél évesen. Pokol 2 hét volt, a végén majdnem a férjem is sírt már. Ha nem látott zokogva üvöltött...
2022. dec. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen egyiknel sem szerencsere

Es ennek orulok.

2022. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!