Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korban jött...

Mennyi idős korban jött babátoknál a szeparációs sz és miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
Nálunk volt kb 9-10 hósan h férjemmel volt otthon és sírva mászott ide oda a lakásban és keresett engem,férjem nem tudta letenni aludni, térdelve sírt,hazamentem azonnal, ahogy bementem hozzá,elfeküdt kb 1 percig simiztem el is aludt. Most 14hos, ilyen nincs már de ha férjem játszik vele mert én a fürdőben vagyok pl akkor jön az ajtóhoz sirdogál. De nem mindig. Ez még akkor az?

2020. jan. 20. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egyáltalán nem volt
2020. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nalunk most 6,5evesen nem akar oviba menni
2020. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Egyiknek sem volt, teljes értékű szülő a férjem is.
2020. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
KB 10 hónaposan jött elő, akkor el is múlt gyorsan, meg nemrég 2 éves kora előtt, most múlóban van az "anyamánia". Van amikor erősödik, van mikor elmúlóban van és van, hogy visszatér, sajnos ilyen ez a szeparációs szorongás.
2020. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem nem lesz mert sokáig nem nagyon érdekelte h ott vagyok e vagy nem. Szerintem ha egyszercsak a szomszéd pelenkázta volna az se lett volna gond. Férjem sokat volt itthon akkor jó volt nahyon. Aztán lett másodállása.
2020. jan. 21. 06:14
 6/8 anonim ***** válasza:

A nagynal alig volt

A kozepsonel par honap olyan 9-10 honapos kora korul

A legkisebbneleg mindig tart 😂 pedig 9 eves - o nagyon anyas ...

2020. jan. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
13-14 hónaposan kezdődött, és abban nyilvánult meg, hogy senki rá sem nézhetett, minden idegentől visított, ana, ana mondta, és bújt hozzám. Ha valaki jött hozzánk, és nem feltétlenül csak idegen, legyen az a szomszéd néni, vagy a férjem barátai, esetleg nagyszülők, akkor is csinálta és csak nálam nyugodott meg, apánál nem. Már elmúlt 1,5 éves, mostanában már kevesebbet csinálja, idegenekkel, pl. boltban kommunkikál, mosolyog, integet, beszélget velük, csak hozzá ne nyúljanak. Azt nagyon nem tolerálja, ha valaki az intim szférájába kerül. Teljesen jól elvan apával is, nagyszülőkkel is, már nem keres olyan kétségbeesetten ha nem vagyok ott. Elmondja, hogy anya, de mondják neki, hogy jön mindjárt és tudomásul veszi. Csak velem alszik el, bár ez inkább csak megszokás nála, nem szepa.
2020. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy (5 éves) picikora óta szinte nonstop. Mindenkitől rettegett, senki ne nézzen rá, 18 hónaposan durvult el, akkor éjjel 40x kelt.

Kisebbik 2 éves 7 hónaposan kezdte az éjjeli 40x kelést. Nála ennyi volt.

2020. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!