Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a füllyukasztás menete?

Mi a füllyukasztás menete?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom kapott egy fülbevalót karóra, de még nincs kilyukadztva, mert ez lesz az első

2023. jan. 2. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mi a menete?

Google➡️füllyukasztás➡️ kiválasztás➡️időpont kérés➡️időpontra megjelenés➡️kifizetés➡️ távozás


Nemhinném, hogy ehhez közönség segítség kell

2023. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Képzeld ezt én is tudom, de magára a füllyukasztás menetére lennék kíváncsi, tehát ha már ott vagyunk, mit fognak vele csinálni, mennyire fáj stb
2023. jan. 2. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt írd 😅

Erzéstelenítik, fertőtlenítik, lyukasztják. Vagy tűvel, vagy fül lövővel.

Ezt sem nehéz elképzelni.

2023. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Én 9 éves voltam, a húgom 5, amikor kitaláltuk, hogy nekünk fülbevaló kell.

Nekünk lőtték. A kozmetikus, aki csinálta, lefertőtlenítette a fülünket, berajzolta filccel, hogy hol lesz a luk. Megkérdezte, hogy úgy jó-e. Utána a pisztolyt odanyomta a fülemhez, és belőtte a fülbevalót.

Nem igaz, hogy fájdalommentes, mert nyilván érzed. Egy csepp vér is van. Én nem sírtam, de felszisszentem, a húgom viszont sírt is.

Utána a fülbevalót rendszeresen forgatni kellett, hogy bele ne nőjön a sebbe. Emellett naponta 2 alkalommal kellett alkohollal áttörölni a területet.

Pár napig fájt, érzékeny volt, ha beleakadt valamibe a fülbevaló pl. öltözésnél, csillagokat láttam. Húgomnak az egyik füle begyulladt, kivették a fülbevalót, így viszont a luk benőtt... végül a másikat is kivették szüleim, az is benőtt, neki azóta sincs fülbevalója.

Nekem azóta is van, de csak az aranyat bírja a fülem, még az ezüstöt sem...

2023. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. És egy 2 éves lányt mennyire visel meg egy ilyen lyukasztás?
2023. jan. 2. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik fel sem fogja, a másik meg sír, ki akarja tépni.

Hogy a tied hogy fog reagálni, azt meg senki nem jósolja meg.

2023. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor lehet hogy le kell fognom?
2023. jan. 2. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De gondolom ezt egy épeszű felnőtt egyedül is tudja
2023. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

7


Az első lyuknál nem feltétlen. Akkor még nem tudja, mire számítson. A 2.-ra szokott elmenni a kedv a füllyukaszdósditól, mikor már tudja, hogy milyen a szúrás.

2023. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!