Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Van köztetek, aki...

Anyukák! Van köztetek, aki babakorú vagy ovodáskorú fiának fülbevaló (ka) t lövetett?

Figyelt kérdés
Itt a környezetemben elő-elő fordulnak kisrácok karikával vagy éppen csak ponttal a fülükben.

2020. ápr. 24. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Sötétek??!! Nem hallottam ilyet magunk körül...
2020. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fehérek többnyire.
2020. ápr. 24. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Sőt én a lányom fülèt se lyukasztattam ki.
2020. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Lányomnak van fülbevalója, a fiamnak nincs. Mi konzervatívabb kinézetű emberek vagyunk.


De láttam én is olyat, ahol a kisfiú fülében karika volt. Tipikus tetkós, piercinges, szaggatott farmeres szülők gyermeke.

Furcsa volt, de ők tudják.

2020. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Az utcánkban van egy kisfiú, igaz már nem annyira kicsi, mert ötödikes, de neki babakorától van karika a fülében. Magyarok a szülei, illetve anyuka szülés után meghalt. Apuka talán úgy gondolta, hogy ez így menő vagy nem tudom, bár apukának sincs fülbevalója. Nekem két fiam van, eszembe sem jutott fülbevalót tenni a fülükbe.
2020. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös! Vagy anyuka szerette volna így, esetleg a mostohaanya. Ki tudja.
2020. ápr. 25. 13:05
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Persze, ma már mindenfelé vannak ilyen nemnormálisak!

Sajnos...

-.-

2020. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Kisfiúnak FÜLBEVALÓ??? NA NEEEE! Maximum kislánynak!


De ne döntsön már senki se a gyereke helyett, milyen stílust, külsőt szeretne képviselni, a gyerek nem arra van, hogy azon éljük ki a nem normális perverzióinkat (tetkó, pc, ékszerek), pláne nem egy fiú gyereken.

2020. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Óvónő vagyok. A csoportomba, és egy másik csoportba is volt 1-1 fiú, akik babakorukban kaptak fülbevalót. Rokonság a 2 család, gyerekek unokatestvérek. Nem sötétek, de az életfelfogásuk nagyon hasonló a cigányokhoz.

A gyerekeknek természetes volt, hogy nekik van fülbevalójuk. Nekem nem tetszik, de ez csak az én véleményem. 3 fiam van, bízom benne felnőtt korukban sem akarnak majd fülbevalót. Igaz, akkor már azt csinálnak amit akarnak.

2020. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Olyan gyerkőcöt ismertem általánosban, akinek szintén volt egy aranyszínű pont, és néhe iskolai mulatságkor ki volt cserélve karikára. Nagykamaszként már nem hordta. Egyébként szerintem a szülei sem meg ő sem volt lepukkadt.
2020. ápr. 27. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!