Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiúk szülei, milyen...

5 éves kisfiúk szülei, milyen játékai vannak és mit szeret játszani a gyerek?

Figyelt kérdés

Van egy 5 és egy 1 évesem. Az 5 éves csak az öccse játékaival játszik. Hozzáteszem hogy nem baba játékai vannak. A pici játszik a nagy játékaival is.

De a nagy.....kiakaszt. Nem féltékeny mert mind a kettővel sokat játszom külön és együtt is. De ha dolgom van nem vesz elő semmi neki valót. Kirakó, Lego stb. Néha rajzol vagy fest. Új hobbija az hogy szakokat és betűket akar írni, de nem szívesen tanítom őt erre, mert itt nálunk a suliban nem szeretik a tanítók.


Szóval mit csinál/t ennyi idős gyereked?


2023. jan. 7. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisautós korszakban van, most az a sláger.
2023. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

lego, logico, társasjáték, trambulin, bicikli, udvari játékok, autópálya, gyurma, foglalkoztató újságok feladatai, játékkonyha, szerelős játék(ez még az enyém volt, mikor műanyag csavarokkal és műanyag csavarhúzóval kell építeni) babylon játék(szintén tőlem örökölte)hangoskönyvek hallgatása


Van a szobájában egy tornasarok, egyik falon bordásfal, másikon falmászó tappancsok, gyűrű, zsákhinta, a földön meg tatamik, ott is rengeteg időt tölt.

2023. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Leginkább rajzolni, festeni szeret mostanában, de szívesen kirakózik, legózik, szívesen játszik ő is a kistestvére játékaival, épít fakockákból, távirányítós autóval is szívesen játszik. De ha főzök vagy takarítok, egyértelműen nem akar játszani, segíteni akar. Én engedni szoktam.

Viszont én biztosan megengedném, hogy írjon, ha szeretne, nem az érdekelne, mennyire tetszik a tanároknak.

2023. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is megengedném. Az enyém meg is tanult olvasni négyévesen, sokat olvas. Legozik és szoktunk tarsasozni sokfélével. A macskával is sokat játszik.🙂
2023. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4es

Nem unatkozott elsőben?

És az írással nem volt gond?

2023. jan. 10. 06:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem jár iskolába, plusz egy évet ráhúz az oviban. Az írás nehezebben megy neki persze.
2023. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!