Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok bentre cipőt/szandit...

Adtok bentre cipőt/szandit gyereketekre?

Figyelt kérdés

Annyira megoszlanak a vélemények.. Elvileg a kemény padló nem tesz jót a láb fejlődésének - ez OK, de otthon nem csak a járólapon flangál. Szőnyegre fel, le, kanapéra mászás, matracra ráugrik, játékokon átlép, ugrálgat stbstb. Egész nap használja a lábát.

Egyik ortopédus ezt állítja, másik a másikat..


2023. jan. 7. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Adok rá, szerintem így jó.
Adok rá, de bizonytalan vagyok..
Nem adok rá, szerintem így a jó.
Nem adok rá, de bizonytalan vagyok..
Még nem tartunk itt
Egyéb
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szandálban van,elég hideg a padló. 2 éves gyerek.
2023. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem, sose adtam. Csak zoknit.
2023. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy adok.
2023. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Vastag zoknit adok. Meleg a kis tappancs, mikor leveszem, pedig hideg a padló.
2023. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem adok. Sokszor zokni sincs rajta, állandóan leszedi hogy melege van. Ên is mezítláb vagyok. Férjem papucsban.
2023. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ti kintre is barefoot cipőt adtok a gyerekre vagy az már mindegy?
2023. jan. 7. 22:56
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Januárban kezdett járni 11 hónaposan. Nyárig szandált hordott bent ortopéd orvosés gyógytornász javaslatára. Illetve volt ortopédiai szőnyegünk, amit célirányosan használtunk, valamint reggel-este masszázs labdával hengergettem át a talpát egy-egy mondóka erejéig (ezt a mai napig szereti).

Nyáron aztán a murvás kavicstól kezdve, a füvön, homokozóban, mulcson, mindenhol mezítlábazott.

Utána bentre se adtam vissza a szandált otthon. Majd januárban elkezdte a bölcsit, ott bentre szandált kapott. A nyári mezítlábazás megmaradt, illetve a benti dolgok, mint orto szőnyeg meg masszázs labda.

Kintre igyekszem barefoot cipőt venni, de nem mindig sikerül. Most a téli épp az.

2023. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Bent mezítláb van, a zoknit sokszor leveszi. Ha olyan helyre megyünk ahol hideg a padló adok rá egy puhatalpút. Kintre csak barefoot cipője van.
2023. jan. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adok, mert a harisnyában elcsúszik a padlón.
2023. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!