Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kreatív gyerekjátékot (teljese...

Kreatív gyerekjátékot (teljesen szétszedhető autó stb), milyet-honnan?

Figyelt kérdés

Olyan kreatív gyerekjátékot szeretnék, amelyet teljesen összeépíthet a gyerek, minden alkatrész megvan. Az általa összerakott autóba az elemes kismotort is beleteheti, ami hajtja.

Látná mi miért működik és miért úgy, ahogy.



2023. jan. 8. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha minden alkatrész adott, akkor csak 1 féle képpen lehet összerakni az autót, hogy működőképes legyen. Ez pedig nem kreatív játék. Inkább logikai.
2023. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy a motort be kell építeni, látja az áttételeket: miképpen hajtja az autót, valamint az egész autót neki kell összerakni, szerintem nagyon hasznos lenne.
2023. jan. 8. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:

igazából én még logikainak se mondanám, leírást kell követni a helyes eredményhez, ezt egy közepes méretű lego-készlet is tudja, csak azzal még utána lehet kreatívkodni is, a modellautó meg majd csücsül a polcon.

modellezős boltban néznék szét ilyen témában.

2023. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Technic lego?
2023. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk motor nélküli van, és a 3 évesem imádja. Neten rendeltük.
2023. jan. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Honnan rendelted, linket küldesz?
2023. jan. 9. 06:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen van nekünk (5-ös vagyok):

[link]

2023. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!