Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha a 3 èves I/3 ban...

Baj ha a 3 èves I/3 ban beszèl magáról?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lett 3. Okt. kozepen a ped.szakszolgalat behivott minket (az ovoda kitoltotte velunk 2,5 evesen a kofa3 tesztet 🤦) es beszedfejl.elmaradast allapitottak meg. Azota beindult rendesen, folyamatosan beszel, de I/3 szemelyben beszél magáról es nem a nevén szolitja magat,hanem babának :( ahogy tanitottuk 2 evesen (igen,kar volt) a babat ki tudta mondani, igy apa anya mellett ő lett a baba. Most nem tudjuk belole kiirtani egyszeruen. Tudja a nevet,ha megkerdezem, de utana kov.mondatban mar mondja Baba ker enni. Faj babanak a nyaka stb. Jol ragoz is. De ez a baba berogzult. Szerintetek ez normalis vagy problemara utalhat?
2023. jan. 15. 19:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak őt javítsd ki, hanem magadat is, úgy hamarabb fogja megtanulni.
2023. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam most 3,5 éves, ő meg gyakran E/2 személyben beszélt magáról, van, hogy még most is. Én is sokáig aggódtam, azt mondta egy logopédus, ha majd oviba/közösségbe kerül, változni fog. Így is lett, már sokszor beszél E/1 személyben magáról, de még nem mindig.

Ne aggódj Te sem, szépen alakulni fog nálatok is :)

2023. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11-igen odafigyelek. :(

12-es. Koszi. Az ovonok is javitjak, de ido kell. Annyit beteg, alig jar szegeny.

2023. jan. 15. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!