Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetseges hogy egy 3 eves...

Lehetseges hogy egy 3 eves lenyel egy AAA elemet ?

Figyelt kérdés
Nem találok egy darabot, egy AAA elem úgyhogy elég nagy. Lehet hogy a kicsi lenyelte?
2023. jan. 24. 08:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem, egy 3 éves már nem vesz szájába ilyen dolgokat. Enyém még nincs 3, de ha valami huncutságot művel, előtte azért bejelenti (😅). Szájába szerencsére már semmit nem vesz.
2023. jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az elobb megtalaltam. :D nem vagyok normális,komolyan mondom :-)
2023. jan. 24. 08:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen :D az én lányom mondjuk konkrétan még semmit nem nyelt le (3 éves), kivéve mászó korában egy bodobácsot. Azt hitte, kaja :D még élt... 🤢


A gombelemekkel kell nagyon vigyázni.

Mondjuk a lányom simán játszik picilegoval, régi 1-2-5 forintosokkkal szoktunk vásárlósat játszani, soha eszébe sem jutott még ilyen pici dolgokat bevenni a szájába. Ő csak olyanokat rág meg, ami nem fér bele teljesen a szájába. Biztos túlélési ösztön munkálkodik benne :D

2023. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem írok ki ezzel kapcsolatban új kérdést elmondanad hogy a Te 3 evesed mennyit beszel? Aggodok a kisfiam miatt. Pénteken lesz 3 éves, es nem viszi tulzasba a beszedet, enyhen szólva... nem is igazán kerdez,néha úgy érzem nem érti amit mondok. Va például megkerdezem hogy miert ? Az a válasza hogy kek.

Es ő is össze-vissza beszel ha epp nem.kerdezek semmit .

Maximum 3-4 szavas de nagyon rövid mondatokat, nem ragoz helyesen es nem a megfelelő időben. ( jelen,múlt, jövő abszolút nincs nálunk)

Azt hiszem valami baj vsn a beszedfejlodeseben

2023. jan. 24. 09:07
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Hát a lányom már 2 évesen 2-3 szavas mondatokat mondott, régóta folyékonyan beszél. De nem ez az átlag, az óvónő is meglepődött, hogy kiscsoportosként milyen helyesen beszél, mert nem ez az átlag.


Szerintem ne aggódj, bele fog jönni, olvassatok sokat neki :)

2023. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, 3 evesen tokeletesen eleg amit irtal a beszedevel kapcsolatban.

Kicsit nezz utana a dolgoknak mielott gyartod a problemat.

Pl.,. hogy hany eves korban varhato el a jelen, mult idoben valo beszed!

2023. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
5-ös, azért két évesen 2-3 szavas mondatok nem olyan "nagy" dolog. Enyém folyékonyan beszélt már ennyi idősen, már másfél évesen mondott 2-3 szavas mondatokat. Nem a dicsekvésről van szó, de ha már te úgy érezted, hogy dicsekedned kell, leírom, hogy ez nem számít nagyon gyors beszédfejlődésnek.
2023. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy megtalàltad, de simán lenyelhette volna. Egy ismerősöm 10 (!) éves, àtlagos fejlődésű gyereke lenyelt egy mágnest. Gyereknél soha ne mond, hogy soha (nem történhet meg)
2023. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7, egyáltalán nem dicsekedtem, te jöttél ide dicsekedni :D a kérdezőt nyugtattam, hogy nem elvárás a 2 évesen 2-3 szavas mondatokban beszélés. Te sokkal nagyobbat dicsekedtél :D
2023. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Nyugi, én ezt csak neked szántam. Hidd el, nem nyugtatta meg a kérdezőt, hogy a te gyereked 2 évesen 2-3 szavas mondatokban beszélt (ami tényleg nem nagy kunszt, ugyanis én kapásból ismerek pár ennél kisebb gyereket folyékonyan beszélni). Inkább csak frusztrálta.
2023. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!