Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetseges hogy egy 3 eves...

Lehetseges hogy egy 3 eves lenyel egy AAA elemet ?

Figyelt kérdés
Nem találok egy darabot, egy AAA elem úgyhogy elég nagy. Lehet hogy a kicsi lenyelte?
2023. jan. 24. 08:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Ő kérdezte, ember... XD na jó hagyjad szerintem, nem megy neked ez ma, csak örültél, hogy végre találtál egy kérdést, ahova le tudod írni, milyen géniusz a gyereked, és mindenki másé csak átlagos ;)
2023. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%

"De nem ez az átlag, az óvónő is meglepődött, hogy kiscsoportosként milyen helyesen beszél, mert nem ez az átlag."


Nem is tudom, ki az, aki azt feszegette, hogy az ő gyereke nem az átlag. Hát, megsúgom: de igen, átlagos.

2023. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy meg... Minden gyerek UGYANODA jut, és a kérdezőnek üzenem, hogy szerintem ügyes a gyereke.
2023. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12, az óvónő mondta, szerintem kicsit több gyereket látott már életében (20 éve van a szakmában), mint te.
2023. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%

Egyébként, pont hogy te húzod le a kérdezőt azzal, hogy ideböfögöd, hogy bezzeg a te gyereked már másfél évesen modnatokban beszélt, és az én gyerekem az átlag, aki két évesen beszélt mondatokban, tehát akkor szerinted a kérdező gyereke átlagon aluli... fhu de nem vagy te okos :D


Kérdező, még egyszer leírom így summázva: kiscsoportos a lányom, jövő hónapban lesz 3 éves, régóta beszél mondatokban, és az óvónő (ISMÉTLEM) csodálkozott, hogy szépen beszél, nem ez az átlag. ERGO: NEM KELL EGY 3 ÉVESNEK SZÉPEN KEREK MONDATOKBAN BESZÉLNIE! Ez a lényeg az egészben. És tökre átlagos, ha még nem beszél szépen. Csomó selypítő, 2 szavas mondatos gyerek van a csoportban, semmi baj nincsen velük.

2023. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elemmel nagyon vigyázzatok, ha lenyeli a gyerek azonnal ügyelet!!! Nálunk a 3 évesem elemet rágicsált a szájában amikor az 5 éves fiam jött és szólt, hogy anya szabad ilyet?! Borzasztóan megijedtünk, én nem tudtam, a férjem oktatott ki, hogy az elem fel is robbanhatott volna a szájában.
2023. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen mindenkinek. Én mindenhol a zöld gombot nyomtam. :D

Nem akartam kirobbantani a haborut, csak aggodtam.... :D

2023. jan. 24. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!