Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kislányom kb.1...

Két éves kislányom kb.1 hónapja túrja a nóziját. Néha annyira kivakrja hogy dől az orrából a vér. Mitől lehet? Ennyire hogy a csudába tudja kivakrani? Lehet h van vmi az orrában ami irritálja ezért piszkálja? Másnak is túrja az orrát a gyereke?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
en is az idegen targyra tippelek, vidd el orvoshoz es kerj rontgenvizsgalatot
2010. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enyém is 22 hónapos, és ugyanez van egy-két hónapja. Jó, véresre nem túrta, de állandóan benne az újja. Néha kihúz belőle egy-egy száraz "darabkát". Barátnőm 3 éves fia is ugyanez. :(
2010. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha ugyanugy szólnátok, mint mikor vmit a szájába vesz, ami nem odavaló? Mikor emeli az orrához a kezét, már eltolni onnan? Kérdezzétek meg ilyenkor, hogy valami van az orrodban? Anya segit kivenni fülpiszkálóval/zsepivel! És turjatok ti bele, ha kiszedtétek a cuccot, akkor mondanám, hogy mostmár üres, légyszi ne nyúlj bele....
2010. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ezt csináljuk állandóan. Mármint hogy elhúzzuk a kezét. De az orrába nem enged belenyúlni ,csak ha lefogom, de azalatt ordít. Hát ezt nem tudom tízpercenként megcsinálni vele (kb. ennyi időnként túrkálja az orrát).
2010. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg azért orvosnak. De nálunk akkor van orrpiszkálás, amikor felső fogak jönnek...:) (1,5 éves) Persze rászólunk, abba is hagyja vagy 3 mp-ig...
2010. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vigyel szeklettet vizsgalni,lehet hogy gilisztas ,tapasztalatbol tudom.
2010. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A én 2 éves fiam is túrja a nóziját pár hónapja. Elvittem orvoshoz, azt mondta, hogy vagy gilisztás (én nem láttam a kakiban tehát kilőve), vagy pedig szárazabb a nyálkahártyája az átlagnál és ezért piszkálja. Ajánlott orrcseppet ami olajos, de a gyógyszerész ismerősünk azt mondta inkább ne vegyem meg, mert a gyerek egy életre megutálja tőle az orrcseppet/sprayt, olyan rossz.
2010. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!