Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyakláncot oviba/suliba...

Nyakláncot oviba/suliba mikortól engedted a lányodnak?

Figyelt kérdés
Balesetveszély szempontból kérdezem.
2023. febr. 9. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Oviba semmiképp. Minek? Iskolában is akkor, mikor már nem szaladgál az udvaron, tesi órán leveszi, szóval amikor helyén tudja kezelni.
2023. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Oviba nem. Nem is került sose szóba.

Általános iskola végén. Bár nem kellett az engedélyem, hanem akkor kezdett hordani nyakláncot, karkötőt.

2023. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Felső tagozatban.
2023. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
7%
Mióta elkezdte az ovit kapott egy gyengéd arany láncot apró gyémánt medállal a dédanyám örökségéből. Elmeséltem neki hogy milyen értékes, nem csak családi , hanem anyagi értéke is van. Úgy vigyáz rá mint egy kincsre. Ha meg megy vadulni, játszani nyilván levesszük. Oviban is elmagyaráztam neki, hogy ha játszani, birkózni akar, szóljon az ovónéninek hogy tegye el neki.. az egyik kedvenc dolga, ki se akar lépni a nyaklánc nélkül, vagy megy a hiszti.
2023. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem engedtem oviban. Itthon járszhatott ékszerekben (nyaklánc, karkötő, gyűrűje is van) Oviba nem engedtem bevinni egyiket sem.

Egyébként nálunk az óvónők sem díhazzák az ilyet, ahogy az alvós állaton kívül semmi más játékot sem (kisautó, barbi stb). Összeveszés lesz, tönkremegy sírni fog stb helyzetek miatt.

2023. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
#4 mégis mi szüksége van egy óvodásnak gyémántos nyakláncra???? Főleg, hogy játék közben az óvónő az értékmegőrző?
2023. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem maga az ovi nem is engedi…
2023. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Nyakláncot, karkötőt nem engednek nálunk az oviban. Szerintem max felső tagozatosan lehet iskolában, de igazából akkor is felesleges.
2023. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Nagycsoportban, de az oviban csinálták, nem értékes nyaklánc.
2023. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
4-es szerintem kamuzott. :D
2023. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!