Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hassználtok/használtatok...

Hassználtok/használtatok borostyán nyakláncot? Meddig?

Figyelt kérdés

Most nem az érdekel, hogy hatásos vagy se, mert valakinek bevállt, valakinek nem.


Csak kíváncsi vagyok, kinek mi a tapasztalata.


Csak ŐSZINTÉN a szavazásnál!!!!Csak az szavazzon aki próbálta is!!!


2021. máj. 21. 08:06
A kérdező szavazást indított:
Próbáltam, és hatásos, a fogzási idő alatt volt csak
Próbáltam, de nem jött be
Próbáltam, és hatásos, neki megtetszett, most is hordja még.
14 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert nem vagyok agyhalott, és nem hiszek ilyen baromságokban, amikor tudományosan bizonyítottan nincs semmi értelme, ráadásul még veszélyes is ilyen szarokat adni egy kisbabára
2021. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
O napig használtam és nem vált be
2021. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Elég sok haláleset történt az ilyen nyakláncsok miatt, mert ugyan fogzás ellen nem használ semmit, de életveszélyes, ha beleakad valamibe, akár a saját kezébe is.
2021. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan azt gondolja valaki, hogy a gyerek nyakába rakott, a gyerekre veszélyes kövektől jobb lesz a fogzás? Eszem megáll, ha lehetne kérdést lepontozni...
2021. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%
Te meg agynövelő kristályokat tegyél a a nyakadba
2021. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%

Azt hittem ez a futottak még kategória, 90es években volt divat, azóta már annyi szaklapban írták, hogy nem segít ellenben veszélyes. És még butan is néz ki egy babán. Van gyerek akinek meg se kottyan a fogzás, van akinek meg semmi nem segít csak az idő. Ezzel együtt semmit nem alszik anyuka éjszaka és teljes kimerültségében elhiszi, hogy pár kő majd segít. Ha valamire jók is a kövek, egy természetes folyamat okozta fájdalmat és nyűgösséget nem tudnak orvosolni.

Szedd össze magad és bird ki a nehézségeket és ne aggass a gyerekekre vélt hókuszpókuszokat csak mert képtelen vagy felvállalni a nehezségeket. Mi is megszívtuk, nem aludtam évekig, de már elmúlt. Ha utolsó héten veszek borostyánt, most azt írnám hogy használt?

2021. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%

Kaptam is egy üzenetet (4-es vagyok):


Te noormális vagy? Ahogy látom nem!


Kérdezni nem szabad?


Egyik mellett se foglaltam állást, de te megkapod a pirosat, mert le is írtam a károgók nem vagyok kíváncsi, na pá



:D

2021. máj. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

Senkinek nem hatott,mert egy hatalmas ordas kamu amellett életveszélyes.

A boltban kapható borostyán mind gyárilag előállított mű. Nincs semmiféle illóanyag benne meg hasonló baromság. Ellenben simán megfulladhat a gyerek tőle. Nem mellesleg csak guglizz rá hány gyereket vágott meg ez a szar.

Normális épeszű ember nem dől be ennek. Ha van egy kis sünivaló logikád.. Gondold már végig ugyan milyen mehanizmusnak kellene érvényesülnie?

2021. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%
Én 50 ezerért tudok küldeni fogzást könnyítő energiàt telepatikusan, 50% a hatékonyság, az én gyerekemnél bevált, szerintem nálatok is segítene!
2021. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
Még ha bizonyítottan hatásos lenne sem adnám rá, mert veszélyes.
2021. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!