Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális e ha egy két éves...

Normális e ha egy két éves magaban beszel egy kebzeletbeli közönsegnek(üvegek, macik a közönseg pl)?

Figyelt kérdés
Rendesen azt jatsza mintha ö lenne a bölcsödei dadus es meg szidja a macikat(babáknak nevezi öket), vagy magyarazza nekik, hogyan kell tornyot epiteni es ilyenek, vagy el küldi öket le feküdni. Mennyire normalis ez azt nem tudom mert elsö gyerekem, külföldön elek nincsenek barataink hasonlo koru babakkal, van egy baratnöm neki masfel eves a lanya de nem beszel tehat nincs össze hasonlitasi alapom.
2023. febr. 12. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális :) így dolgozza fel a bölcsis tapasztalatokat, meg úgy mindent. Most amúgy is a kontroll gyakorlásának ideje van, így játékban azt elheti meg hogy ő irányít, nagyon ügyes, ne aggódj emiatt!
2023. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
KéPzeletbeli, és igen, normalis
2023. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, hát játszik. Ennél nagyobb korunkban is beszéltettük a plüssfigurákat, babákat, stb.

Te nem voltál gyerek? Én 30 felett vagyok, de pontosan emlékszem az ilyen játékokra. Ez tök jó dolog, így fejlődik a fantáziája is.

2023. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ezzel próbálja tanulni,hogy működnek q dolgok.
2023. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönök minden valaszt
2023. febr. 12. 12:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerepjátékozik. Mi lenne ebben a fura vagy a baj?
2023. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Szóval... Neked az a furcsa, hogy játszik a gyereked? Mik vannak!
2023. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Megnyugodhatsz, a gyerek nem autista vagy ilyesmi.
2023. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Vásárolj egy fejlődéslelektan könyvet vagy játékoszichológia témájút,meg fogsz lepődni az ott olvasottakon, ha ennyire sötétben tapogatózol gyerekek terén. Nagyon tájékozatlan vagy , fejleszd magad.
2023. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális.

Felnőtt fejjel én is a mai napig beszélgetek tárgyakkal.

Oktatom nevelem "őket".

Pl. ma hajnalban amikor félálomban belerúgtam a fotel lábába, megkérdeztem tőle, hogy "te meg mi a q..a anyádért állsz az utamba"? 🤣

2023. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!