Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkel a Velencei tónál jó...

Gyerekkel a Velencei tónál jó nyaralni? Balatonhoz képest milyen?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam a Velencei tónál, semmit nem tudok róla. De közelebb lenne nekünk,mint a Balaton. Mi a véleményetek róla? Milyen a vize,hogy mélyül? Vannak jó hotelek? Gyerekkel ideális?
2023. febr. 14. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jókor jut eszedbe! Szerintem először várd meg, hogy lesz-e egyáltalán tó. Az utóbbi éveket nézve csoda, ha nem szárad ki. Mondjuk belefulladni biztos nem fog. Ha bírja a sétát, át is sétalhattok a túlpartra😂
2023. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha idén is olyan lesz mint tavaly volt, akkor kb pocsolya (talán lesz).Nem terveznék ennyire előre oda nyarat.

2023. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2 éve nyaraltam a Velencei tónál, de nem maradt nagy élmény. Maga a víz nem zavart, viszont a Korzónál(és amennyire láttam mindenhol máshol ami közel van)korán zárnak, estefelé nem tudsz mit csinálni, max sétálni
2023. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ti voltatok is ott? Azt irták h a képek kicsit hatásvadászak es nem mindenhol igy nezett ki,lehetett fürdeni tavaly is.
2023. febr. 14. 22:25
 5/15 A kérdező kommentje:
Az végülis nem baj,ha minden bezár,jobb a csend. Igazából a napközbeni dolgok érdekelnek. Tiszta egyáltalán,vagy "proli hely"? (Bocsi a feltételezésért,a közelében sem voltam soha).
2023. febr. 14. 22:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban ha valami miatt nem tudtunk külföldre menni, akkor a Velencei-tónál nyaraltunk. Akkoriban nagyon jó volt. A Balatont mindig is rühelltük.
2023. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A kiszáradt tavi részen sok a döglött hal
2023. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen jártam. Állítólag 2 éve volt a legdurvább, akkor már nem voltam, de az az előtti évben is nagyon alacsony volt már, amikor utoljára jártam ott és akkor még nem volt semmi hír róla. Én mondjuk úszásra használtam, de arra alkalmatlan volt. Mire bejutottam úszásra alkalmas mélységig, el is fáradtam. Te tudod, én gyerekkel nem mennék oda. Értem, hogy nála nem szempont, hogy nagyon mély legyen, de ezzel az is együttjár, hogy erősen megbomlanak bizonyos ökológiai folyamatok, és hát, nem tartom higénikusnak, na. A Balaton most sokkal tisztább, vagyis tavaly még az volt.

#1

2023. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban mi a Balatonra jártunk és imádtuk. Az utóbbi pár évben visszamentünk,kb sokkot kaptam,milyen lett:( Úgyhogy kéne valami új belföldi hely. Külföldre járunk nyaralni,de az csak egy hét, és hosszú a nyár...
2023. febr. 14. 22:35
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi,nyolcas,ez hasznos volt!
2023. febr. 14. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!