Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három és fél éves lányodra...

Három és fél éves lányodra fürdőbugyi?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha egy 3 és fél éves kislányon csak fürdőbugyi van a strandon? Egyberészeset nem akarok már ráadni, mert ha pisilni kell, nehéz levenni. A bikinifelső meg szerintem nagyon fura 3 évesen :O
2023. febr. 28. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Top fazonút kell venni, nem háromszögeset, és akkor abban semmi fura nincsen.
2023. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy gáz,mindenki úgy van. Az enyém 5-6 évesen kezdett topot hordani. Mondjuk én a bikinifelső ellen sem vagyok,de az kényelmetlennek néz ki és össze vissza fordul az anyag.
2023. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy. Lanyomon is az volt, sőt most 5 évesen is abban járt úszni. H m-ben vettem, szépek és több éve jók rá.
2023. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Nehéz levenni az egyrészest??

Mi nehéz benne?

14 éves koromig egyrészest viseltem, főleg hogy mellem semmi volt.

Egyébként nyilván lehet még egy 10 éves is csak fürdőbugyiban. Amíg nem indul meg a melle, semmi nincs abban.

Mondjuk az UV miatt nekem még a fiam se fürdik csak alsóban. Felülre ő is, a lánytestvére is Uv szűrős pólót kap strandra.

2023. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Sosem adtam csak bugyit rá. Nekem nem fér bele. Azon fennakad mindenki, ha egy sima fotót feltesz a szülő a Facebook-ra, mert q személyiségi jogok meg q pedofilok, de q strandon nem baj, ha nincs felül semmi egy kislányom... Ha szobatiszta az q gyerek, akkor az a nagyon más másfél perc belefer, amíg leveszitek az egyreszest.
2023. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Felülre uv szűrős felsőt adok.
2023. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Én egybereszest vennék neki, nem kell azt annyiszor levenni és nem is túl bonyolult. De egyáltalán nem gáz ha csak bugyiban van az sem.
2023. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%

"Azon fennakad mindenki, ha egy sima fotót feltesz a szülő a Facebook-ra, mert q személyiségi jogok meg q pedofilok, de q strandon nem baj, ha nincs felül semmi egy kislányom"

Áruld el légyszíves, mi van egy 3 éves kislányon felül, ami egy kisfiún nincs?

2023. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

8!


Semmi, de attól ő még lány, nem fiú. Amúgy meg egy sima Facebook-ra feltöltott képen sincs semmi, mégis azzal jönnek, hogy a pedomaci arra veri

2023. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem ugyanaz a két kategória. :) Aki szerint a FB-ra feltöltött képekre ugranak a pedofilok, az a strandon sem fogja engedni a gyerekét bugyiban. Bár ki tudja, vannak érdekes emberek.

Egyébként a klinikai pedofília, amikor valakit a serdülőkort el nem ért test látványa izgat fel, nagyon ritka. Nem tudom, egyáltalán előfordult-e már itthon olyan, hogy a strandon egy pedofil megtámadott egy gyereket, mert a szabadon hagyott lapos cicije miatt nem bírt magával. A gyerekmolesztálásokat gyakorlatilag minden esetben ismerős követi el. Apa, nevelőapa, nagypapa, unokatesó, nagybácsi, szomszéd, családi barát. Csupa olyan, akiben a szülők megbíznak. Csak ebbe annyira kellemetlen belegondolni, hogy sokkal kényelmesebb azt gondolni, ha bikinifelsőt adok a kislányomra a strandon, azzal megóvom. Pedig nagyon nem, sajnos.

2023. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!