Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves gyerekeknek mit adhatné...

8 éves gyerekeknek mit adhatnék ajándékba?

Figyelt kérdés
Egy fiú és egy kislány. Könyvet gondoltam nekik mert én már másodikban a Harry Potter 2. olvastam de nem lenne túl erős nekik egy képek nélküli könyv? vagy mit ajánlotok?
2010. okt. 5. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Berg Judittól a Ruminit! VAn folytatása is.

[link]

2010. okt. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A könyv ajándék jó ötlet,én az olvasó kalóz sorozatokat ajánlom.Vannak lányosak és fiúsak is.Ezek már nem mesekönyvek.

Írd be a gugliba,hogy olvasó kalóz sorozat,és nézz szét,mert vannak olcsóbb helyek is,ahol 500 ft körül már beszerezhető.

A Harry Potter jó ötlet lenne,de sajna még nem tudják elolvasni.(enyém is 8 éves,megvan,nagyon érdekelné,szeretné olvasni,hozzákezdett de nagyon húzós neki)

2010. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszi :D sikerült venni egy aranyos könyvet nekik :) Am nekem anno anyu úgy olvasta el az első kötetet hogy elsős voltam felolvasta második könyvet első fejezetett felolvasta utána le tette elém és mondta nincs sok ideje ha érdekel a történet akk olvassam mert már tudok. (ekkor voltam második elején) Most 17 éves vagyok és mindenem a könyv szóval korán kell kezdeni!
2010. okt. 6. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!