Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerekeknek mit adtok...

2 éves gyerekeknek mit adtok ha csak taknyos és más baja nincs?

Figyelt kérdés
Persze a friss gyümölcsön kívül. C-vitamint vagy valami multit?
2011. szept. 15. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Kamillateát, orrspray-t. És várom a lázat :(
2011. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Orrspray, C-vitamin, és megy a mamához:-) Ma vitték el, 3-4 napja náthás, éjjel már nagyon köhögött. Keddig mamázik, aztán megyünk újra a bölcsibe. Ha lehet én így már nem viszem közösségbe, m,ert akkor tuti, hogy lázas is lesz 2 nap múlva.
2011. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
C vitamin, mézes-citromos tea.
2011. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha folyik az orra, és kicsit köhög akkor Ambroxolt, elég jó, helyre hozza egy hét alatt.
2011. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak taknyos, akkor tengervizes spré, orrszívás.

Cebion csepp, Calcimusc, Fenistil csepp. De az utóbbi 2 csak nagyon durva taknyolásnál.

Ja, és rengeteg folyadék!

2011. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én babám is náthás én orr-cseppet c-vitamint adok és sok folyadékot.Jobbulást kívánunk!
2011. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagymatea mézzel,citrommal+c vitamin.És napi többszöri orrszívás.Nem igazán tudok mást tenni.A hagymatea viszont csodákra képes:)
2011. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!