Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan merjek újra sétálni a...

Hogyan merjek újra sétálni a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Két hete a kisfiamat majdnem elütötte egy autó, mert kiszaladt elé. Fogtuk egymás kezét, de ő kitépte a kezét a kezemből. A húga születése előtt nem volt ilyen gondunk, de 5 hónapja teljesen meg van változva. Azért fut ki, mert tetszik neki, hogy futok utána. Hiába szidtam le, magyaráztam el neki, hogy ez miért veszélyes, a séta alatt újra és újra megprobalt kifutni az autók elé, csak már nagyon erősen fogtam a kezét, és nem tudott. Szereti a húgát, de a séták alkalmával többször előfordult, hogy megütötte a kicsit a babakocsiban. Vettem csuklós gyerek pórázt. Addig szeretném használni, amíg újra normalizalodik a helyzet. A baj viszont az,hogy nem merek azóta elmenni sétálni, gyomoridegem van, hogy mi fog történni, úgy érzem, hogy csak itthon vannak biztonságban. És közben természetesen iszonyatos bűntudatom van, hogy ilyen előfordulhatott, mert ez egyértelműen az én hibám. Ha a sofőr nem rántja el a kormányt, akkor eluti a gyermekemet.

2023. márc. 6. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire parazol, vegyel gyerekhámot, tudod, olyan poraz feleseg. Es menjetek azzal egy ideig.
2023. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hám nem jó, a nyakába kell.
2023. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2023. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!