Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi alapján választottatok...

Mi alapján választottatok futóbiciklit?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni? Melyik márka gaggyer, melyik jó? Sima kétkerekű futóbringát akarok a kisfiamnak beszerezni lassan, köszi a tanácsokat :)

2023. márc. 18. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tanulobicikli oldalt ajánlották sokan. Onnan rendeltem,nagyon meg vagyunk vele elégedve 😊
2023. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok véleményt olvastam. Én is a tanulobicikli.hu-ról rendeltem. Remek választás volt.
2023. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a tanulobicikli.hu-ra. Az ott vett futóbicó mindkét gyerekemet kiszolgálta, illetve jelen idő, mert a kisebbik még most is azt nyúzza. Semmi baja azon kívül, hogy nyilván itt-ott kopott már.
2023. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Decathlonból vettük, tojtunk a márkájára, elégedettek vagyunk vele. Második gyerekünk kb. most növi ki.
2023. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Decathlonbol vettük, runride 500 biciklit, nagyon szép és jól be lehet állítani a gyerek méretéhez, rögtön tudott vele menni. 2,5 éves koraban kapta.
2023. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a Decathlon oldalán, meg más oldalakon néztem a véleményeket, végül egy yvelo junior mellett döntöttem, mert sokoldalúnak, praktikusnak tűnt, csomó jó véleménnyel. Vettem egy kéket használtan, mert újban csak pink volt, de nem jött be. Túl messze van az ülés a kormánytól, a kormány magassága meg nem állítható. Béna.
2023. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Decathlonost vettünk, mert azt ki tudtuk próbálni. A tanulóbiciklit nem mertük vakon megvenni.
2023. márc. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Kaptunk egy kis 12es rendes biciklit potkerekkel.

Leszerletem a pedalokat lancot miazmast. Es kesz is volt. Aztan kapot vagy 40 matricat amit feltettunk ra kozosen.


Mikor nagyobb lett vosszaszereltem rendes bringara.

2023. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Kislányunknak a tanulobicikli.hu-ról vettük és nagyon szerette.

Azóta megismertük a WOOM márkát, ebből az 1-es méret futóbicikli. Nagyon könnyű.

2023. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok, köszönöm a sok tapasztalatot!
2023. márc. 20. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!