Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján választottatok iskolatáskát a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Egyre több gurulós hátizsákot látok az utcán (mint egy kis bőrönd), és elgondolkodtam, hogy érdemes-e olyat venni. A lányom jövőre lesz csak iskolás, de vékony, törékeny alkat.

Aki ilyet használ, azoknál bevált?



2013. nov. 22. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gurulós hátizsákot a mamák szoktak maguk után húzni.:)


Nálunk egy szempont volt az iskolatáska választásnál: hogy mi maradt a fiúra a nővéréről.:) A nagylányunk elég karakán csaj volt mindig is, mindig semleges színű, uniszex táskái voltak, lányosat nem vehettem neki, mert nem tetszett neki (sőt, nagyobb korában volt olyan hátizsákja, amilyet utána több srácnál is láttam...). Az öccse ezeket hordja el, mivel semmi bajuk nincs.:)

2013. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes [link] <- ilyet venni, 3gyrészt nem kell a súlyát cipelnie, másrészt nem fog fájni tőle a háta, harmadrészt szerintem aranyos, és divatos is. kérdés hogy neki mennyire tetszik.
2013. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy nem lehet hátra venni. Lépcsőn, útszélén padkán, mindenhol kézben kell cipelnie.
2013. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyet. Rendes, jól kiképzett hátitáskát keresünk majd. És főleg könnyűt. Úgysem egyedül jár iskolába első osztályban, viszem majd én a táskát, ha úgy adódik. A guruló szerintem elakad, és a háton sem úgy áll, mint egy direkt erre a célra gyártott.
2013. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na igen, ezen gondolkoztam én is, hogy normálisan hátra is lehet-e venni.

Az igaz, hogy én fogom vinni, de valószínűleg bkk-zunk is, és mivel nálam meg az én csomagom lesz, és sajnos én sem nagyon cipelhetek, ezért gondolkodtam ilyesmin.


Érdekelne még olyanok tapasztalata is, akiknél ilyen van a gyereknek, hogy hogyan vált be.

Vagy van-e olyan modell, ami háton is jó kiképzésű és gurítható is egyben.

2013. nov. 22. 14:45
 6/12 anonim ***** válasza:
NEm mert gyenge lessz a háta.
2013. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A hátizom erősítést nem extra nagy súlyok cipelésével kell elérni (attól épp hogy gerincferdülést kaphat) hanem sporttal, mozgással. De azért köszi Neked is.
2013. nov. 22. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Hanyományos téglalap táskája volt ,tigrises mintával ,mert az tecet neki illetve nem került sokba 2 évig hordta most egy rendes budmil hátizsákja van ,tavaly összel vetem neki le értékelve .
2013. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ergonomikus, merevített hátú, széles vállpántú táskát kerestünk. Először még az is szempont volt, hogy az alján legyenek gumi bütykök, ami megvédi a táskát, na de ilyet nem találtunk 20e alatt :)

7000 Ft-ért vettünk végül egyet, ami megfelelt a kritériumoknak, mert úgy voltunk vele, az első 3 évben úgyis kocsival hozzuk-visszük a gyereket, mivel a kicsi addig ovis és egyfelé van a 2 intézmény.

Majd akkor kap egy komolyabbat, ha már egyedül fog közlekedni.

Amúgy sok különbséget egyelőre nem látok a 7e és a 30e Ft-os táskák között, max. a tartósságuk lehet eltérő.

2013. nov. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolso még a tartoság sem különbség a 2 táska között .
2013. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!