Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen iskolatáskát vettél...

Milyen iskolatáskát vettél első osztályos kislányodnak? Milyen koncepció alapján választottál?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy van ergonomikus, de hogy ez mit takar azt nem tudom. Jövőre kezdjük az iskolát. Ha teheted képet is linkelnél? És árakat is írjatok. Köszönöm!
2013. szept. 6. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Mar vagy százszor feltették ezt a kérdést, nézd meg a keresoben, sok válsz is érkezett rajuk.
2013. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első körben kérdezd meg az iskolát h mennyit cuccot fog minden nap hordani

spec nálunk csak a tolltartó az amit vinni kell a többi bent van a suliban és csak kivételes helyzetbe hozzák haza

pl otthoni feladat


szal én a gyerekeknek egy kis oldaltáskát vettem amibe a tolltartó és némi nasi belefér

2013. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


A miénk ilyen. 3. éve használja, nagyon jól bevált. Van hozzá tolltartó is. Azt hiszik sokan, hogy nagy, nehéz, de nem, csak be kell állítani a pántokat rendesen. Igaz, mosógépben nem tudom mosni, csak a kádban. Nekünk bevált.

Mi 11.000 Ft-ért vettük.

2013. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, csak más színben:

[link]

A lényeg, hogy széles, és szivacsos legyen a vállpántja, meg merev a háta, ennek a fazonnak az is jó szivacsos.

2013. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, az kimaradt, hogy ez a második év a használatban, és semmi gond vele, én mosógépben mosom kb 2 havonta.
2013. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! A pegazusos táska nálunk is nyerő lenne :) Valami hasonlót fogok venni.
2013. szept. 6. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!