Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislányomnak orrmandu...

2,5 éves kislányomnak orrmandula kivétel, hogy zajlik majd?

Figyelt kérdés
mennyire fogja megviselni,mert én már most ki vagyok,mi lesz? lábadozás? azt mondta egy jo orvos hogy ki kell mindenképpen venni minél hamarabb,mert már a fülét is szurták,mert arra is ráment,ha azt mondta tényleg sürgös,akkor ismeröseim miért mondják,hogy hát még vigyem el ide meg oda ,mutassam még meg más dokinak is,most akkor nem elég ha egy elmagyarázza hogy tényleg ki kell mihamarabb venni mert csak a bajt csinálja? és hogy zajlik majd ez az egész mütét? hamar megvan?
2010. okt. 7. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 3 évesen vették ki és bizony 7 évesen újra ki kellett szedni... Amikor még nagyon kicsi a gyerek, nem tudják az egészet kivenni minden gyereknél, ezért eshet meg, hogy újranő. Különben nem viseli meg a gyerekeket nagyon. Nálunk a műtét előtt kapott minden gyerek egy szem gyógyszert, amitől kicsit kótyagosak lettek, aztán így vitték be a műtőbe. Ott elaltatták őket, majd jött a műtét. Nem tartott tovább 15-20 percnél. Utána visszahozták a szobába, addigra kezdett kimenni az altató. Néha nyöszörgött, meg sírt is, de csak mert úgy mondták az altatás előtti dolgokat élte újra. Mikor aztán rendesen felébredt, már nem volt nyűgös, észre se vette az egész műtétet. Legszívesebben ment volna játszani :) Persze, nem lehetett, nehogy bevérezzen a seb. Egyébként amikor kihozták, nem lógott belőle sem infúzió, sem más, csak az előre behelyezett branül volt a kézfejében. Pár óra múlva már el is felejtette az egészet, játszott a szobatársakkal. Másnap jöhettünk haza.
2010. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de kiveszik 2,5 fél évesen az manduláját?

Pont ma voltunk a gégészeten ugyanilyen ügyben (2 éves a fiam), és azt mondták, hogy 3 éves kor alatt nem csinálnak mandulaműtétet.

2010. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekünk ma mondták,hogy 2 felett csinálnak,látod ezért nem tudom hogy menjek még több dokihoz ,tanácstalan vgyok,pedig egy adjuntusnál voltunk.
2010. okt. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!