Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vegyek télikabátot, meg...

Hol vegyek télikabátot, meg anorákot 2,5 éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
Tescoban, auchanban nincs választék, ott már néztem.Ja és ne horror áron legyen.
2011. okt. 20. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Takko-n ban vettem a 2,5 éves lányomnak 3990 ft-ért kokcás, szőrmés kapucnis klassz kis téli pufidzsekit múlt héten.

Igaz neki már 110-es kellett.

Amit tesco újságban is láttam tenap 4 ezer valamennyiért((szeintem kíniban félárom kapható), meg sem közelíti azt amit vettem


Jobban szertem gyrekciuccokat a C&A-ban, H&M-ben, Takkoban venni

2011. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előző

anorákot szerintem a Decathlonban fogok venni

2011. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fotucsok ***** válasza:
Teszveszen vegyél. TCM márka nagyon bejött nekünk! De sokféle van.
2011. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én nem vennék oylan használtat, ami nem látok, nem tudom megfogni


a turiban legalább látja az ember mit vesz, na de egy képen:-(((

2011. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fotucsok ***** válasza:
A teszveszes képen is kiválóan látszik a ruha, és ha van hibája, azt jelezni szokták. Egész jól működik az etikett az ilyen helyeken, nem szokás átverni egymást. Főleg, ha már van egy ismert márka, amiről tudod, hogy milyen az anyaga, és miért praktikus.
2011. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!