Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan dolgozzátok fel?

Hogyan dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés

Szörnyű belegondolni, hogy a Földön több százmillió vagy milliárd gyermek él olyan körülmények között, akiket bántalmaznak, sokukkal durvább módon bánnak, eladják őket, stb.


Hogyan tudjátok ezt feldolgozni? Hogyan tudnám lezárni magamban, és nem rágodni ezen? Ha tehetném, segítenék szegényeknek...



2023. márc. 25. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Keress fel szakembert, mert ez nem normális.
2023. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne olvass/nezz errol tartalmat. Nekema facebook Reels kezdett el feldobalni serult vagy halva szuletett babakrol keszult videokat. En ezektol kivagyok. Ugyhogy inkabb fel sem megyek.
2023. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Magam dolgaival foglalkozom és a saját gyerekeimmel. A világ problémái túl nagy falat lenne nekem. Nyilván ha hall, lát az ember valami szörnyűséget, megáll egy pillanatra elfondolkodik, de aztán visszalépek a saját életembe és nincs mit ezen feldolgoznom. Szerintem keress fel szakembert, nálad gondok vannak!
2023. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Túl sok a szabadidőd.
2023. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

"Adj türelmet,

Hogy elfogadjam amin nem tudok változtatni,

Adj bátorságot, hogy megváltoztassam,

Amit lehet, és adj bölcsességet,

Hogy a kettő között különbséget tudjak tenni."


Ha magadtól nem tudsz különbséget tenni, akkor keress fel egy szakembert, mert béke fogsz őrülni.

2023. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Más gyereke miatt nem aggódok. Úgy.
2023. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Tehetsz, segíthetsz. Saját gyerek helyett fogadhatsz örökbe hátrányos helyzetű gyereket, adományozhatsz. Tessék csinálni, ha segíteni akarsz
2023. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Én is nagyon sajnálom őket, amennyire tudok, segítek, ahol csak lehet, többféle módon is. Engem is megvisel egy időre, ha hallok pl. egy ezzel kapcsolatos hírt. Viszont tudom magamról, hogy még én is túlérzékeny vagyok az átlaghoz képest, és sokszor abnormálisan sokat emésztem magam azon, hogy idegen emberekkel valahol a világban milyen rossz dolog történt.

De az, hogy feldolgozatlannak tartod ezt, és nem tudod lezárni, az már kóros eset. Keress fel szakembert!

2023. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Derjaderja ***** válasza:
61%

Én havonta adok az Unicefnek, viszont én is sokat rágódom. Amióta gyerekeim vannak, főleg eszembe jutnak mindennap azok a gyerekek.

Szerintem ez nem kóros. Ebben a világban élünk, 2050re a civilizáció összeomolhat. A Föld nagy része a század végére lakhatatlan lesz.

Mit vetettek a gyerekek, aki napi 5000 aki rossz vìzellatottság miatt hal meg?

...

2023. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Gyerekkorhazban dolgoztam, tobb halott gyereket lattam. Szornyu, persze, foleg miota nekem is van, de nem ragodok ezen nap mint nap.

Szerintem nem normalis dolog , hogy ezen emeszted magad.

2023. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!