Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lábzsibbadas ülés után mitől...

Lábzsibbadas ülés után mitől lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisfiam 2 éves

A héten észre vettem,hogy ha az autóból veszem ki a kisülésből akkor állandóan felhúzza a lábát nem bír rá állni,ez kb 3-4 másodpercig tart,és utána szépen jar tovább.

Csak ülés után jelentkezik ez a zsibbadás vagy fájdalom nemtudom mi lehet ez.

Holnap mindenképp hívom a gyerek orvost,csak nagyon aggódok,azt hittem csak pár alkalommal elnyomta a lábát de ezek szerint mégse ha mindig elzsibbad.

Egyéb más tünete nincs.

Esetleg valakinek van ezzel tapasztalata ?

Jelenthet ez komoly bajt ?

Se játszás,se alavas se járás közben nem mutatja vagy mondja hogy fáj a lába.

Változó hogy melyik lába zsibbad el.

Esetleg új cipőtől lehetséges?

De ha cipő gond lenne akkor járás közben is fájna neki...

Nagyon féltem,utána olvastam és hát a legrosszabbat írja az internet...



#2 éves #Ülés után lábzsibbadas
2023. márc. 26. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is elzsibbad a lábam ülés után. Gyerekülésbe meg végképp kényelmetlen lehet, nem jut elég vér az alsó lábszárába, felesleges ezért orvoshoz rohangálni. Ne nevelj hipohandert a gyerekedből szerintem. Felnőttként minden sz@rért orvoshoz fog rohanni, de te tudod. ;)
2023. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De eddig akkor miért nem zsibbadt el ?

És most egy hete meg folyamatosan...

Megértem amit írsz,gondoltam én is rá hogy csak a kényelmetlen ülés miatt,csak az bosszant hogy eddig miért nem zsibbadt el,mikor ugyanúgy abba az ülésbe ül

2023. márc. 26. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy nyomja-e valami, mennyire rossz neki, hol fáj. De egyébként nem hinném, hogy Őt annyira érdekli ez az egész.
2023. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most nőtt egy kicsit, és ahol eddig nem vágott be az ülés, most pont igen, és azért zsibbad. Plusz az ülésekben alacsonyabban van a feneke, mint a térde, a lába pedig lelóg, teljesen normális, ha elzsibbad.
2023. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz az ülés, elnyomja a vérereket és a rossz vérellátás következtében romlik az idegek működése.
2023. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!