Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislányomnak vettem...

5 éves kislányomnak vettem egy kétkerekű rollert .Hogyan tanítsam meg rollerezni ? Én nem tudok.

Figyelt kérdés
Kettőt hajt utána felteszi a lábát és gurul ? Van róla video mert én nem találtam .
2023. márc. 27. 23:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2023. márc. 28. 06:47
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Majd rájön a gyerek magától. Ha elég kitartó, simán megtanulja, nem egy atomfizika a rollerezés.

(Aztán majd ha jól megy neki, elkezdesz aggódni, mert olyan ötletei lesznek, hogy pl. hátrafelé megy majd vagy a lépcsőn is le akar rollerezni.)

2023. márc. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
Bakker, ha rollerezni nem tudsz, akkor lehet nem gyereket kellene először csinálni. Ilyen életképteleneket, te jó ég.
2023. márc. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Még most tanulja nr aggódj rájön és nemsokára szaladhatsz mellette :D
2023. márc. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, igazából csak arra akartam rá jönni ,hogyan tudnám ezt a roller csoszogást tovább fejleszteni .



Hát igen attól ,hogy én nem szeretnék rollerezni attól még a gyerek szeretne, juj micsoda bunkó vagyok.Csak mondom mászni sem tudok a mászókán ,azért a gyerek felmászik ,futni se szeretek meg ugrálni azért a gyerek futhat meg ugrálhat.

2023. márc. 28. 09:42
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze :) nyugi rájön nemsokára aztán már hasíthatszis utána
2023. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!