Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korban tanult meg a...

Hány éves korban tanult meg a gyermeketek kétkerekű biciklin menni?

Figyelt kérdés
Mert az én lányom 4 éves,és mondhatni semmi érzéke hozzá. :(

2012. aug. 29. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bár nem a gyerekemről van szó [mert az nincs], én olyan 5-6 évesen tanulhattam meg.
2012. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

lassan 3 éves lesz a fiam, nyáron tanult meg, igaz hátul még fogjuk a rudat. neki marha jó érzéke van ezekhez, játszótéren inkább az 5-6 éveseket látom 2 kerekűn, én se értem.

(a nagyobbnak vettük elő, ő 4 éves, de nem érdekli a dolog :))

2012. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 évesen tanult meg kétkerekün , a lányom 4 évesen.
2012. aug. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3,5 évesen egyszercsak felült rá és elindul vele magától. Fél évig futóbringázott előtte.
2012. aug. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lányom 3,5 éves. Vettem egy kis motort, de csak ült rajta. Azt mindták vegyek baby taxit, hátha azzal könnyebb neki, na azzal néha néha közlekedett, de csak a lakásban, ha kivettem leszállt róla és inkább szaladt!

Vettem egy triciklit, nem tekerte csak toltam, de arról is mindig leszállt!

A játszótéren néha ennek annak ráül tan motorjára, vettem egy nagy motort, de nem használta, illetve megfigyeltem mindenki lábujjhegyel löki magát a motoron, ő a sarkával hajtja magát!

Na vettem egy. Pótkerekes bicajt, mert a játszóterenmindenkiét nézegette, hátrafelé tekeri. A mamai hozott egy rollert, de kettőt hajt rajta, leszáll és szalad.

Nem aggódok, mert én is közép méretü bicajon tanúltam meg 5-6 évesen, meg ismerős fia is most tanúlt meg 7 évesen biciklizni.

Igazából nem érdekli a biciklizés, csak a duda, lámpa ez az a bicajon.

2012. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tökre nem egyformák a gyerekek. Az én lányom májusban volt 4 éves, de még a két pótkerékkel megy, azzal se sokszor, nem igazán jött be eddig neki a bicikli, bár lehet úgy leszünk vele, mint a kismotorral, hogy később szereti meg. Arról még egyelőre álmodni sem "merünk", hogy 2 keréken menjen. Talán majd jövő nyáron megpróbáljuk. A szomszéd kisfiú 5 lesz decemberben, végülis fél év van köztük, de ha jól emlékszem már tavaly is le volt véve a bicajáról a két pótkerék és 2 keréken ment, minden nap bicajozik órákat. Szóval nem lehet egy kalap alá venni őket.
2012. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az en lanyom a negyedik szulinapja elott 1 nappal tanult meg 2 kerekun.
2012. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3 éves és még csak pótkerékkel hajtja... meg sem próbáltuk anélkül.

Szomszéd fiú 3,5 évesen már két keréken nyomta. :) Előtte sokat futóbringázott, enyém viszont nem.

2012. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk csak kismotor és tricikli volt/van. Nem volt futóbicaj. Az anyósom egyszer elvitte a barátja (:D na igen) unokájához, és ott a lányom simán ráült a kétkerekűre és hajtotta. Pótkerék nélkül. Így aztán mi is vettünk egy bicajt, 1 hónap elteltével már "az utcák réme".

Júniusban töltötte a hármat.


(halkan jegyzem meg, én nem mertem volna minden nélkül csak úgy a kétkerekű bicajra, mert még kicsinek tartom hozzá, és szerencséje anyósnak, hogy nem törte be a gyerkőc a fejét, mivel még nem esett el vele)

2012. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3,5 éves volt a lányom, mikor le kellett vennünk a pótkereket a biciklijéről, onnantól két keréken teker. Nem volt futóbiciklije előtte.
2012. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!