Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 év alatti gyereked hány...

10 év alatti gyereked hány országban járt?

Figyelt kérdés
A kérdés oka: szoktunk utazgatni ide oda, a gyereket is vittük eddig, 7 éves. Most először elmegyünk nélküle 4 napra a férjemmel. A sógórnőm szerint tök gáz, kihagyjuk a gyereket egy jó élményből. Én nem érzem gáznak, járt már elég helyen, de szerinte megfosztjuk ettől. Kíváncsi lennék más gyerekek mennyi helyen jártak amúgy.
2023. márc. 28. 21:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Én minden nyarat Olaszországban töltöttem.

( ugye itt csak 10 éves korig van szó)

Azon kívül Törökország, Görögország, Francia, Ausztria, Szlovákia, Szlovénia. Anyu idegenvezető volt anno, ezért jártam ennyi helyen, lehet kevésnek tűnik, de sokszor voltunk itt ott amott 😄

Amúgy nem. Nem vagy önző, nektek is kell a kikapcsolódás gyerek nélkül! Nem csak szülők vagytok, hanem no és férfi, férj és feleség.

Elég nagy már a gyerek hogy kibirja nelkuletek. Menjetek nyugodtan, a sogorno meg kapja be. 7 év nem kevés, rátok fér a kikapcs. Érezzétek jól magatokat 😗

Ha majd lesz gyerek miis elvisszuk sok helyre, de nélküle is fogunk menni. Mindenkinek jár a kikapcsolódás 😉☺️

2023. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 országban voltam 10 éves koromig, Horvátországban és Ausztriában. Azóta sikerült több helyre is eljutnom és még több helyre is fogok eljutni. Nem baj, ha eddig nem jutott el sok helyre, majd a jövőben több helyre fog eljutni :)
2023. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem egészen értem az összefüggést. Akárhány országban járt is már a gyerek, ha most valahová nem mehet, akkor kimarad egy élményből. Ez persze nem azt jelenti, hogy a sógornődnek feltétlen igaza van, és ez gáz, de akkor is kimarad ebből az élményből.
2023. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Miért érdekel sógornőd vagy bárki véleménye? 🤔
2023. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

3 évesem 3 ország, 7 évesem szintén. Ugyanoda járunk vissza.

Nincs olyan az életünkben akire 4 napig rábízhatnánk őket, így nem megyünk nélkülük

2023. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Tökmindegy, hogy más gyereke hány éves koráig hány országban volt. Sőt még az is tökmindegy, hogy a tiétek hány országban volt. Nektek akkor is jár a kikapcsolódás kettesben, majd mentek gondolom a gyerekkel is, még az is lehet, hogy ugyanabba az országba is, le ugye nem bontják. A sógornőd foglalkozzon a saját dolgával, te meg ne foglalkozz a sógornőddel.
2023. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
8 èves, 3 orszàgban töltött hosszabb időt, ezen kìvül mèg 4-en àtutazott, max 1 èjjelt töltött.
2023. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%

Ti nem vagytok cselekvőképes felnőttek és a sógornőd a gyámotok? Vagy mi a bánatnak foglalkoztok azzal, hogy ő mit gondol erről?

Ha ő így gondolja, akkor ő csinálja így a maga gyerekével. Ti meg másképp gondoljátok és mutassátok meg, hol nyalhatja ki nektek.

2023. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
7
2023. márc. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

Ugyan még egy országban sem járt(8 éves), de ebben vagy 50 különböző wellnessben, városban, strandon, programon, kiránduláson, és BP összes gyerekprogramján legalább egyszer, de inkább többször.


Idén megyünk először Horváthba tengerhez, mert már nem fullad meg, tud úszni, aztán kiviszem Bécsbe télen megnézni a karácsonyivásárt, illetve egy Family park van még betervezve, ez most tavasszal, de lehet wellness lesz helyette, amelyiket választja.


Itthoni gyerekprogram is bőven elég, nem hiszem, hogy máshol többet tudnának nyújtani, max mások az épületek, de gyerekdarabon is most volt először operettben, szóval itt is van még, amit nem látott, illetve nekem fontos volt, hogy tudjon bandázni a gyerekekkel, ami nehéz, ha nem beszélnek egy nyelvet. Meg néztem azt a vonatos egynapos túrát, mikor több országon átmegy a vonat megnézni a szép tájakat..


Namindegy. Szóval még sehol sem járt Mon kívül és még így is úgy gondolom, hogy kevés gyereknek van az enyémnél több élménye. A nőcit meg leinteném, hogy a mi dolgunk és ha tanács kell, majd szólunk.

2023. márc. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!