Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 év alatti gyereked hány...

10 év alatti gyereked hány országban járt?

Figyelt kérdés
A kérdés oka: szoktunk utazgatni ide oda, a gyereket is vittük eddig, 7 éves. Most először elmegyünk nélküle 4 napra a férjemmel. A sógórnőm szerint tök gáz, kihagyjuk a gyereket egy jó élményből. Én nem érzem gáznak, járt már elég helyen, de szerinte megfosztjuk ettől. Kíváncsi lennék más gyerekek mennyi helyen jártak amúgy.
2023. márc. 28. 21:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg, miért ne mehetne el a szülő a gyerek nélkül nyaralni? 7 éves a gyerek nem 1. Ne foglalkozz sógornőddel, semmi baja nem lesz a gyereknek ha nem viszitek mindenhova, és kell a szülőknek kettesben is lenni. Én 2 országban voltam 12 éves koromig , ahogy a fiam is 12 lesz eddig 2 országban járt, a kisebb még csak 1 országban, mi belföldön szoktunk nyaralni, mahd megyünk külföldre is ha kicsi nagyobb lesz.
2023. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
84%
10 éves koráig bejártuk az egész országot, ezt követően 18 éves koráig 20 országban járt, vannak közöttük, ahol 5-6 alkalommal is.
2023. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
23%

"8 èves, 3 orszàgban töltött hosszabb időt, ezen kìvül mèg 4-en àtutazott, max 1 èjjelt töltött."


Remélem azért a kistérképen kiszíneztétek Szlovéniát is, ahogy kell. Elvégre az autópályamenti nyilvános WC is az ország része!

2023. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
8 éves és eddig 12 országban járt. Mi általában visszük magunkkal. Vannak persze romantikus programok ahova csak kettesben megyünk, meg van hogy férjemmel mennek ketten vagy velem, mert vannak ilyen külön programjaink is néha.
2023. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
41%

23, mert ha ott vagy 3 napig egy ország két városában is megnézed a nevezetességeket, akkor aztán sokkal több közöd van az országhoz, ugye?:D


Beszélt emberekkel? Látott épületeket? Sétált a szabadban? Akkor pipa. Átutazni is bőven elég, több várost is lát, mintha csak átrepülne fölötte és beraknák az egyikbe;)


Szerinted a mi országunkat akkor ismeri valaki, ha megnézte a parlamentet, a gellérthegyet, lánchidat és evett egy gulyást majd átsétált a váciutcán? Ugyanez van, bőven elég egy kis idő, nem tudsz meg többet az egyik város nevezetességeiről. Ülj be valami random városi helyre enni valamit(megvolt), beszélj külföldivel(megvolt), sétálj a városbanparkban/természetben(megvolt). Kb ennyi, nem fogsz megtudni többet, ha megnézed a diadalívet, a tornyot meg benyomsz egy bagettet valami menő párizsi pékségben.


Én pl átutaztam belgiumon, szűk kis utcácskák, tisztaság, takaros épületek, finomnak mondott de semmi extra csoki, modernül öltözött nyitott emberek, akik rádnéznek, nem lehorgasztott fejjel mennek, mint a magyarok, kerülve a szemkontaktust. Gazdagnak látszanak és műveltnek és "szabadnak". kb 2 órát voltam ott járművön kívül, meg nem mondom melyik városban.


Pont elég volt ahhoz, hogy legyen róla benyomásom és úgy érzem jártam ott, mert jártam ott. Lehet, hogy te egy hét alatt megnéztél 10 híres épületet máshol, de igazából nem nagyon számít többnek, ugyanúgy felületes, mint amit én láttam, és ugyanúgy elég informatív ahhoz, hogy lehessen benyomásod az országról. Ki is kell színezni(vagy beleszúrni a gombostűt) a térképbe.

2023. márc. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25, magyarán egyetértesz velem. Ha földet ért a kiscipő, akkor számít az ország. Ha pisi is volt, akkor meg végképp nincs kérdés, hiszen a terület is meg lett jelölve.

A csokifogyasztásos kritériummal is nagyon egyet tudok érteni, autóban majszolgatva is tökéletesen meg lehet ítélni egy ország csokoládéiparát. Mi például múlt héten Svájcban vakációztunk a gyerekekkel, megettünk egy Tobleronét a Dabas-Alsónémedi viszonylaton.

2023. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
25. Két óra alatt nem lehet benyomást szerezni egy országról. Én is jártam Belgiumban /is/, de szerintem semmit sem tudtál meg az országról, amit leírsz, butaság.
2023. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!