Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora gyereknél látszik az...

Mekkora gyereknél látszik az az igazi öröm ünnepekné, ha ajándékot kap?

Figyelt kérdés
2.5 évesem ma először láttam, hogy érdekli mit kapott és boldog volt. Mindig úgy éreztem eddig, hogy minden felhajtás hiába. Annyira örültem, hogy na végre drágám! Még a díszes plafonig érő fenyőnek se ... Az első gyerek sokkal korábban örült dolgoknak. Nálatok ez hogy alakult? Én olyan minden apróságnak örülök típus vagyok, az anyu meg pl semminek. Ez a különbség gyerekkorban is meg van már? Tapasztalatok?
2023. ápr. 10. 01:19
 1/6 A kérdező kommentje:
-ünnepeknél
2023. ápr. 10. 01:27
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Olyn 1,5 évesen

Előtte nem tudom mikro aalkult ki..

De akkor màr biztosan mind2 gyerekemnél.

2023. ápr. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
18hónapos a lányom. Egy 3-4 hónapja ugrál és tapsol, ha kap valamit. Szóval ő majdnem 1 évesen ki tudta mutatni örömét
2023. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is olyan 2 évesen kezdődött, hogy látszott rajta.Sikitva ugrált pld karácsonykor mikor megbontotta az ajándékcsomagot és olyan volt benne ami tetszett neki.
2023. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

A fiam pl az olyan ajándékozásnál amit nem mi adtunk hanem a Mikulás Jézuska és Nyuszi egészen addig nem értette nem fogadta el és sírt amíg rá nem jött hogy azt tőlünk kapja, kb 3,5 éves koráig. Utána érdekes módon belement a "csoda" elméletbe.

Szülinapra nevnapra kapott ajándéknak őrült egy évesen is, vidám volt játék közben látszott hogy izgatott, érzi hogy felhajtás van.

2023. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

szerintem először akkor találtad el az ízlését, bocsi :D

nálunk az egyik kicsit még a második karácsonyán se kötötte le az ajándéka, aztán tesó valahogy félredobta az ő csomagolópapírját, ráesett a kicsire, az meg elkezdett kacagni és kérni még papírt XD úgyhogy karácsonyilag körbecsomagoltuk papírral, nagyon boldog volt... meg kell találni mire vágynak igazán, csak amíg nem beszélnek ez tud trükkös lenni.

2023. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!