Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen édességeket adtok a...

Milyen édességeket adtok a gyereknek?

Figyelt kérdés
Hány éves? Milyen gyakran? És milyen napszakban?

2023. ápr. 12. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
2 éves 10 hónapos. Külföldön élünk, így nála a túró rudi "hullámokban" fordul elő valamelyik nagyszülő látogatásakor pár napig, aztán hónapokig nem. Csokit szokott néha kapni (mondjuk hetente 2-3 kockát, ha feltétlenül számszerűsíteni kell), néha veszünk édes cukrászsüteményt. Más nem nagyon szokott előfordulni. Változó, hogy milyen napszakban kap ilyesmit, de délután 5 után már nem, hogy az esti lenyugvásba ne zavarjon bele.
2023. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

7 es 3 evesek


- Naturjoghurtot keverek be sajat keszitesu lekvarral, vagy gyumolccsel es mezzel heti parszor

- palacsintat sutok 1-2 hetente 1x, fejenkent 4-et esznek meg, kakaosan vagy fahrjasan szoktak kerni, amihez keerek cukrot (a tesztahoz nem)

- ezen felul alkalmankent kapnak desszertet heti 1-2x az oviban, suliban


Ezeken felul havonta 1x sulis szulinapon van olyan igazi edesseg (torta, csoki, cukor), illetve csaladi szulinapon a torta parszor egy evben, husvetkor es mikulaskor csoki (viszonylagosan beosztva par napig), es havi 1x szoktam piskotat sutni.


Kisebb korukban gyumolccsel izesitettem tobbet, es nem hasznaltam hozzaadott cukrot, max. mezet 1 eves koruk folott, abbol sem sokat. Vegan tortakat csinaltam.

2023. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Haaat

A hazi lekvar szorp suti palacsinta nyaron fagyi annak szamit akkor heti 14x biztos. 🤣


Klasszik csoki edesseg max a sutiban van es unnepekkor egy ideig amig el nem fogy.


3 es 6 evesek

2023. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

1.5 és 4 évesek.

Én nem vagyok ez a neegyencsokitagyerek fanatikus.

Nálunk mindig van itthon, kapnak ha kérnek.

Inkább egyék itthon, már most, mértékkel, mint ne egyék x ideig majd onnan rákapjanak mert eddig nem volt szabad.


Semmi baja nem lesz. Mi is csokin nőttünk fel.


Jöhetbek a lándzsák 🤣

2023. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Tízórai és uzsonna gyakran háztartási keksz és gyümölcs. Ezen kívül mindig adok neki, ha én is eszem, akár napi 2x is, de kis mennyiséget (pl. mazsolányi kókuszgolyó). Ha épp nem sütöttem semmit, akkor meg nem. Másfél éves.
2023. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
3 éves, ha szépen megevett minden zöldséget meg értelmes dolgot a főétkezésre, akkor kaphat utána egy kis csokit. Szerintem ez is kiegyensúlyozott. :)
2023. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Mindig van itthon. Ha kér,kap. 17 után már nem. 7 éves lány.

3 éves koráig nem nagyon kapott cukrosat.

2023. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
16 hónapos, gyümölccsel édesítek neki, a hozzáadott cukrot kerülöm.
2023. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha valahonnan kapott valamit, akkor odaadom neki, de szigorúan csak ebéddel egyidőben eheti meg. Okos Timit követem, nálunk nagyon bevált ez a módszer. Magamtól nem szoktam adni neki, mert én se eszek semmi ilyesmit (IR miatt).
2023. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!